Porównaj oferty skupu w 62 firmach

Porównaj ceny w okolicy

Szukasz skupu ? Porównaj ceny w 15 minut. Zacznij od wpisania przybliżonej ilości, a my porównamy ceny i znajdziemy tą najlepszą.

Wyceń telefonicznie: 732 102 948

Auto złom Kobyłka

Auto kasacja cennik Kobyłka - ceny auto złomu w Kobyłce

Sprawdź ceny za kg auto złomu w Kobyłce i dowiedz się, ile zarobisz na kasacji pojazdu.

Aktualne ceny na luty 2024

Rodzaj auto złomu:

Cena w skupie:

Auta osobowe (do 2 ton) 0,46-0,86 netto/kg
Chłodnice 14,78-15,08 netto/kg
Alternatory 3,79-5,79 netto/kg
Rozruszniki 4,17-4,35 netto/kg
Felgi aluminiowe 9,9-10,37 netto/kg

Znajdź najlepszą cenę

Bezpłatnie porównamy ceny w całej okolicy i przedstawimy Ci najlepszą z nich.

Auto szrot Kobyłka. Co trzeba wiedzieć?

Auto złom w Kobyłce to firma, w jakiej obywatele tego miasteczka mogą oddać należący do nich pojazd. Tego charakteru firmy przejmują zarówno samochody osobowe, dostawcze, jak również inne samochody. Ceny odbieranych aut są różne, a także są uzależnione od elementów, jak: rodzaj samochodu, stan pojazdu, data, wyposażenie, cena rynkowa oraz gąszcz innych elementów. Kobyłka to miejscowość o strefie 19,64 km kwadratowych, w którym żyje 21132 ludzi. Miejscowość jest zlokalizowane w woj. mazowieckim. To świadczy, że na jego obszarze jest zlokalizowanych dużo auto szrotów, które należy sprawdzić. Jeżeli pragniesz zbyć będący Twoją własnością pojazd bądź zdobyć elementy do auta - wykonaj telefon lub też przyjedź na wybrany auto złomowiec, by sprawdzić więcej. Gdy chcesz - możesz skorzystać spośród propozycji odbioru. Mnóstwo auto szrotów w Kobyłce za 0 zł dojeżdża oraz podejmuje niesprawne wozy bezpośrednio u konsumentów. Oferty odbierania pojazdów są osiągalne również na obszarze miejscowości Kobyłka plus okolic w województwie mazowieckim

Kobyłka i okoliczne auto szroty. Dlaczego warto?

Oferta, a także obszar usług auto szrotów operujących na obszarze miejscowości Kobyłka są dużo znaczne. Auto złomowce zajmują się zakupem samochodów. Odbierają samochody eksploatowane i nowe, pojazdy po wypadkach, a także samochody pozostające ciągłe na chodzie. W auto złomowcach w Kobyłce można przekazać samochody zróżnicowanych marek, w różnym wieku, a także w różnym stanie na chodzie, z zwyczajnymi uszkodzeniami, a nawet po wypadkach). Do najchętniej skupowanych pojazdów zaliczają się: niemieckie, francuskie, z Ameryki, z Italii, japońskie, koreańskie. W tej grupie znajdują się marki samochodów: Opel, Renault, Lexus, Kia, Skoda, Volvo. Środki za przekazane samochody mogą zostać dostarczone w formie gotówki, jak również dane przy pomocy przelewu online, wprost na wskazane konto. Wespół z płatnością auto szroty egzystujące w Kobyłce zajmują się wszelkimi procedurami. Wystawiają stosowne dokumenty, które są potrzebne do wyrejestrowania przeznaczonego samochodu. Poza właśnie określonymi ofertami, auto złomowce w województwie mazowieckim to dodatkowo jednostki, odpowiadające za demontaż i złomowanie samochodów. Ponadto, da się w nich kupować dużo komponentów do samochodów. Do najpopularniejszych zaliczają się chociażby: silniki, klapy, czujniki, kokpity, katalizatory, gałki i sporo innych.

Sprawdź inne nasze miasta

Auto złom w Chodzieży
Auto złom w Grodzisku Wielkopolskim
Auto złom w
Auto złom w Braniewie
Auto złom w

Znajdź najlepszą cenę

Bezpłatnie porównamy ceny w całej okolicy i przedstawimy Ci najlepszą z nich.

Generated by MPG