Porównaj oferty skupu w 62 firmach

Porównaj ceny w okolicy

Szukasz skupu ? Porównaj ceny w 15 minut. Zacznij od wpisania przybliżonej ilości, a my porównamy ceny i znajdziemy tą najlepszą.

Wyceń telefonicznie: 732 102 948

Auto złom Kętrzyn

Auto kasacja cennik Kętrzyn - ceny auto złomu w Kętrzynie

Sprawdź ceny za kg auto złomu w Kętrzynie i dowiedz się, ile zarobisz na kasacji pojazdu.

Aktualne ceny na luty 2024

Rodzaj auto złomu:

Cena w skupie:

Auta osobowe (do 2 ton) 0,5-0,9 netto/kg
Chłodnice 14,75-15,05 netto/kg
Alternatory 3,75-5,76 netto/kg
Rozruszniki 4,15-4,37 netto/kg
Felgi aluminiowe 9,94-10,39 netto/kg

Znajdź najlepszą cenę

Bezpłatnie porównamy ceny w całej okolicy i przedstawimy Ci najlepszą z nich.

Auto szrot Kętrzyn. Co trzeba wiedzieć?

Auto szrot w Kętrzynie to firma, w jakiej mieszkańcy tego miasta mają możliwość odsprzedać będący ich własnością pojazd. Takiego stylu instytucje skupują zarówno auta osobowe, dostawczaki, a także inne auta. Stawki odbieranych samochodów są różne, a dodatkowo zależą od takich czynników, jak: rodzaj auta, stan auta, rok produkcji, wyposażenie, stawka rynkowa, jak również masa kolejnych czynników. Kętrzyn to miejscowość o obszarze 10,35 kilometrów, które zamieszkuje 26988 osób. Miasto znajduje się w woj. warmińsko-mazurskim. To wyraża, iż na jego obrębie mieści się mnóstwo auto skupów, które warto sprawdzić. Gdy potrzebujesz wydać swój samochód bądź zakupić elementy do aut - wykonaj telefon lub odwiedź wybrany auto skup, żeby dowiedzieć się więcej. Skoro wolisz - możesz wybierać z propozycji transportu. Mnóstwo auto kasacji w Kętrzynie za darmo dojeżdża i przyjmuje starsze samochody osobiście u użytkowników. Usługi odbierania pojazdów są dostępne zarówno na terenie miasta Kętrzyn, jak również miejscowości w województwie warmińsko-mazurskim

Kętrzyn i okoliczne auto szroty. Dlaczego warto?

Możliwości, jak również zasięg pomocy auto szrotów działających na obszarze miasta Kętrzyn są wyjątkowo szerokie. Auto złomowce zajmują się zakupem pojazdów. Przyjmują auta eksploatowane oraz nowe, wozy po wypadkach oraz wozy będące bez przerwy na chodzie. W auto złomowcach w Kętrzynie wolno przekazać pojazdy różnych marek, w różnorodnym wieku, jak również w rozmaitym stanie na chodzie, z delikatnymi zniszczeniami, a także po wypadkach). Do najchętniej kupowanych aut należą: z Niemiec, z Francji, z Ameryki, włoskie, z Japonii, z Korei. Zaliczają się do nich firmy motoryzacyjne: Opel, Dacia, Alfa Romeo, Fiat, Skoda, Mini. Środki finansowe za przyjęte pojazdy mogą być wręczone w formie gotówki, jak również dostarczone za pomocą przelewu na rachunek, prosto na wybrane konto. Wespół z płatnością auto kasacje funkcjonujące w Kętrzynie zajmują się wszelkimi formalnościami. Wykonują odpowiednie atesty, jakie są konieczne do wyrejestrowania złomowanego samochodu. Poza wyżej wskazanymi ofertami, auto szroty w województwie warmińsko-mazurskim to dodatkowo jednostki, odpowiadające za rozbiórkę i kasowanie aut. Dodatkowo, wolno w nich nabywać wiele podzespołów do samochodów. Do najprostszych należą m.in.: opony, dachy, sprężyny, szyby, akumulatory, gałki, jak również mnogość pozostałych.

Sprawdź inne nasze miasta

Auto złom w Nowym Targu
Auto złom w
Auto złom w
Auto złom w
Auto złom w

Znajdź najlepszą cenę

Bezpłatnie porównamy ceny w całej okolicy i przedstawimy Ci najlepszą z nich.

Generated by MPG