Porównaj oferty skupu w 62 firmach

Porównaj ceny w okolicy

Szukasz skupu ? Porównaj ceny w 15 minut. Zacznij od wpisania przybliżonej ilości, a my porównamy ceny i znajdziemy tą najlepszą.

Wyceń telefonicznie: 732 102 948

Auto złom Katowice

Auto kasacja cennik Katowice - ceny auto złomu w Katowicach

Sprawdź ceny za kg auto złomu w Katowicach i dowiedz się, ile zarobisz na kasacji pojazdu.

Aktualne ceny na luty 2024

Rodzaj auto złomu:

Cena w skupie:

Auta osobowe (do 2 ton) 0,49-0,89 netto/kg
Chłodnice 14,8-15,1 netto/kg
Alternatory 3,76-5,78 netto/kg
Rozruszniki 4,19-4,39 netto/kg
Felgi aluminiowe 9,92-10,35 netto/kg

Znajdź najlepszą cenę

Bezpłatnie porównamy ceny w całej okolicy i przedstawimy Ci najlepszą z nich.

Auto szrot Katowice. Co trzeba wiedzieć?

Auto złom w Katowicach to lokalizacja, gdzie ludzie tego miasta mają możliwość przekazać będący w ich posiadaniu wehikuł. Tego typu firmy kupują zarówno auta osobowe, dostawczaki plus inne auta. Stawki skupowanych samochodów są bardzo zróżnicowane i zależą od takich aspektów, jak: model auta, stan pojazdu, data produkcji, wyposażenie, stawka rynkowa plus wielość innych aspektów. Katowice to miasto o obszarze 164,54 kilometrów, w którym mieszka 303314 mieszkańców. Miejscowość leży w woj. śląskim. To podkreśla, że na jego regionie znajduje się mnóstwo auto szrotów, które warto odwiedzić. Gdy pragniesz upłynnić własny autobus lub też pozyskać części do auta - skontaktuj się za pomocą telefonu albo wpadnij na wybrany auto szrot, aby dowiedzieć się więcej. Skoro preferujesz - możesz skorzystać z opcji transportu. Masa auto kasacji w Katowicach bezpłatnie jeździ, a także przyjmuje starsze motocykle bezpośrednio u odbiorców. Oferty odbioru autobusów są dostępne także w obrębie miejscowości Katowice oraz rejonów w województwie śląskim

Katowice i okoliczne auto szroty. Dlaczego warto?

Możliwości plus zasięg pomocy auto szrotów znajdujących się na terenie miasta Katowice są wyjątkowo obfite. Auto złomowce zajmują się skupowaniem aut. Skupują auta użytkowane plus pozostałe, pojazdy po karambolach tudzież pojazdy pozostające ciągłe na chodzie. Na auto złomowcach w Katowicach można zbyć auta różnych marek, w przeróżnym wieku, a także w różnorakim stanie (funkcjonujące, z umiarkowanymi defektami, jak również po poważnych wypadkach). Do chętniej skupowanych pojazdów należą: z Niemiec, z Francji, z Ameryki, włoskie, japońskie, z Korei. Do tej grupy zaliczają się firmy motoryzacyjne: Toyota, Mitsubishi, BMW, Fiat, Citroen, Hyundai. Środki za przyjęte auto mogą zostać wypłacone w postaci fizycznej albo dostarczone przy pomocy przelewu, wprost na wskazane konto. Wespół z płatnością auto szroty działające w Katowicach zajmują się wszystkimi formalnościami. Wystawiają stosowne dowody, które są potrzebne do wyrejestrowania oddanego pojazdu. Poza wyżej określonymi obowiązkami, auto złomowce w województwie śląskim to jednocześnie firmy, odpowiadające za demontaż i likwidowanie pojazdów. Dodatkowo, można w nich kupować mnóstwo akcesoriów motoryzacyjnych. Do najpowszechniejszych zaliczają się chociażby: felgi, klamki, zderzaki, tapicerki, katalizatory, kierownice, a także masa pozostałych.

Sprawdź inne nasze miasta

Auto złom w
Auto złom w
Auto złom w
Auto złom w
Auto złom w

Znajdź najlepszą cenę

Bezpłatnie porównamy ceny w całej okolicy i przedstawimy Ci najlepszą z nich.

Generated by MPG