Porównaj oferty skupu w 62 firmach

Porównaj ceny w okolicy

Szukasz skupu ? Porównaj ceny w 15 minut. Zacznij od wpisania przybliżonej ilości, a my porównamy ceny i znajdziemy tą najlepszą.

Wyceń telefonicznie: 732 102 948

Auto złom Gorlice

Auto kasacja cennik Gorlice - ceny auto złomu w Gorlicach

Sprawdź ceny za kg auto złomu w Gorlicach i dowiedz się, ile zarobisz na kasacji pojazdu.

Aktualne ceny na luty 2024

Rodzaj auto złomu:

Cena w skupie:

Auta osobowe (do 2 ton) 0,45-0,85 netto/kg
Chłodnice 14,78-15,08 netto/kg
Alternatory 3,78-5,75 netto/kg
Rozruszniki 4,16-4,36 netto/kg
Felgi aluminiowe 9,93-10,38 netto/kg

Znajdź najlepszą cenę

Bezpłatnie porównamy ceny w całej okolicy i przedstawimy Ci najlepszą z nich.

Auto szrot Gorlice. Co trzeba wiedzieć?

Auto szrot w Gorlicach to firma, gdzie mieszkańcy tego miasteczka mają opcję przekazać stanowiący ich własność samochód. Tego pokroju spółki biorą także pojazdy osobowe, dostawczaki, a także różne auta. Stawki kupowanych aut są różne, jak również są uzależnione od takich elementów, jak: rodzaj samochodu, stan auta, rocznik, wyposażenie, cena rynkowa, a ponadto ogrom zróżnicowanych aspektów. Gorlice to miejscowość o wielkości 23,56 km 2, w którym mieszka 28255 ludzi. Miasteczko mieści się w woj. małopolskim. To więc świadczy, że na tym obrębie świadczy swoje usługi sporo auto złomów, które trzeba zobaczyć. Jeśli pragniesz zbyć będący Twoją własnością motocykl bądź kupić elementy motoryzacyjne - zatelefonuj lub odwiedź wybrany auto złomowiec, aby sprawdzić więcej. Jeśli pragniesz - możesz wybierać z propozycji odbioru. Sporo auto szrotów w Gorlicach bezpłatnie jeździ i przejmuje stare motocykle bezpośrednio u odbiorców. Oferty odbierania wozów są dostępne zarówno w rejonie miasta Gorlice, a także regionów w woj. małopolskim

Gorlice i okoliczne auto szroty. Dlaczego warto?

Oferta i rozmiar usług auto szrotów pracujących na terenie miejscowości Gorlice są znacznie pojemne. Auto złomowce zajmują się przyjmowaniem pojazdów. Odbierają auta używane, a także nowoczesne, wozy po wypadkach i autobusy będące cały czas w eksploatacji. W auto złomowcach w Gorlicach można zbyć samochody zróżnicowanych producentów, w różnorodnym wieku, jak i w różnorodnym stanie (działające, z niewielkimi defektami i po wypadkach). Do najchętniej skupowanych aut zaliczają się: z Niemiec, francuskie, ze Stanów Zjednoczonych, z Italii, japońskie, z Korei. Są to marki: Ford, Peugeot, Audi, Mazda, Nissan, Hyundai. Pieniądze za sprzedane auta mogą być wypłacone w formie fizycznej, jak również przekazane przy użyciu przelewu bankowego, wprost na określone konto. Wraz z płatnością auto złomowce bytujące w Gorlicach zajmują się wszelkimi formalnościami. Wykonują odpowiednie papiery, jakie są niezbędne do dokonania wyrejestrowania złomowanego auta. Poza właśnie opisanymi ofertami, auto kasacje w regionie małopolskim to także miejsca, odpowiadające za demontaż i złomowanie aut. Ponadto, da się tam zakupić wiele akcesoriów samochodowych. Do najczęstszych zaliczamy m.in.: felgi, dachy, sprężyny, szyby, rozruszniki, kanapy i mnóstwo innych.

Sprawdź inne nasze miasta

Auto złom w Skierniewicach
Auto złom w Ozorkowie
Auto złom w Zgorzelcu
Auto złom w
Auto złom w Siemiatyczach

Znajdź najlepszą cenę

Bezpłatnie porównamy ceny w całej okolicy i przedstawimy Ci najlepszą z nich.

Generated by MPG