Porównaj oferty skupu w 62 firmach

Porównaj ceny w okolicy

Szukasz skupu ? Porównaj ceny w 15 minut. Zacznij od wpisania przybliżonej ilości, a my porównamy ceny i znajdziemy tą najlepszą.

Wyceń telefonicznie: 732 102 948

Auto złom Góra

Auto kasacja cennik Góra - ceny auto złomu w Górze

Sprawdź ceny za kg auto złomu w Górze i dowiedz się, ile zarobisz na kasacji pojazdu.

Aktualne ceny na luty 2024

Rodzaj auto złomu:

Cena w skupie:

Auta osobowe (do 2 ton) 0,47-0,87 netto/kg
Chłodnice 14,8-15,1 netto/kg
Alternatory 3,79-5,79 netto/kg
Rozruszniki 4,17-4,35 netto/kg
Felgi aluminiowe 9,9-10,37 netto/kg

Znajdź najlepszą cenę

Bezpłatnie porównamy ceny w całej okolicy i przedstawimy Ci najlepszą z nich.

Auto szrot Góra. Co trzeba wiedzieć?

Auto złomowiec w Górze to lokalizacja, gdzie mieszkańcy właśnie takiego miasta mają opcję wyprzedać własny samochód. Tegoż pokroju jednostki przyjmują także samochody osobowe, dostawczaki, a także inne auta. Ceny skupowanych aut są bardzo różne, a ponadto zależą od takich elementów, jak: rodzaj pojazdu, stan auta, rocznik, wyposażenie, cena rynkowa oraz wiele różnych czynników. Góra to miasto o przestrzeni 13,65 kilometrów kwadratowych, liczące 11636 ludzi. Miejscowość znajduje się w woj. dolnośląskim. To więc znaczy, że na jego obrębie pracuje ogrom auto szrotów, jakie trzeba odwiedzić. Jeżeli potrzebujesz spieniężyć prywatny motocykl lub zakupić elementy do auta - skontaktuj się telefonicznie lub odwiedź wybrany auto złomowiec, by sprawdzić więcej. Jeżeli pragniesz - możesz skorzystać spośród możliwości transportu. Dużo auto złomów w Górze za 0 zł jeździ, jak również podejmuje zepsute wozy prosto u użytkowników. Oferty odbioru pojazdów są osiągalne również na obszarze miasta Góra oraz rejonów w województwie dolnośląskim

Góra i okoliczne auto szroty. Dlaczego warto?

Możliwości, a także poziom pomocy auto szrotów funkcjonujących na terenie miasta Góra są dużo wszechstronne. Auto złomowce zajmują się skupowaniem pojazdów. Skupują auta używane, a dodatkowo nowoczesne, wozy po karambolach tudzież motocykle pozostające cały czas w eksploatacji. W auto złomowcach w Górze wolno upłynnić auta zróżnicowanych firm, w różnym wieku, a także w różnorakim stanie na chodzie, z lekkimi defektami, a także po poważnych kolizjach). Do najchętniej skupowanych samochodów należą: z Niemiec, z Francji, z Ameryki, z Italii, z Japonii, z Korei. Do tej grupy zaliczają się producenci: Mercedes, Dacia, Audi, Honda, Volkswagen, Hyundai. Środki za przekazane auta mogą być podane w postaci fizycznej lub dane za pomocą przelewu, dokładnie na określone konto. Wespół z płatnością auto złomowce istniejące w Górze zajmują się wszelkimi formalnościami. Tworzą właściwe atesty, które są niezbędne do wyrejestrowania danego samochodu. Poza właśnie określonymi ofertami, auto kasacje w województwie dolnośląskim to też przedsiębiorstwa, odpowiadające za rozbiórkę i likwidację pojazdów. Ponadto, wolno w tych miejscach kupić mnóstwo podzespołów do aut. Do najpopularniejszych zaliczają się chociażby: felgi, karoserie, sprężyny, tapicerki, chłodnice, radia oraz ogrom innych.

Sprawdź inne nasze miasta

Auto złom w Tarnobrzegu
Auto złom w Raciborzu
Auto złom w
Auto złom w Jaworze
Auto złom w

Znajdź najlepszą cenę

Bezpłatnie porównamy ceny w całej okolicy i przedstawimy Ci najlepszą z nich.

Generated by MPG