Porównaj oferty skupu w 62 firmach

Porównaj ceny w okolicy

Szukasz skupu ? Porównaj ceny w 15 minut. Zacznij od wpisania przybliżonej ilości, a my porównamy ceny i znajdziemy tą najlepszą.

Wyceń telefonicznie: 732 102 948

Auto złom Goleniów

Auto kasacja cennik Goleniów - ceny auto złomu w Goleniowie

Sprawdź ceny za kg auto złomu w Goleniowie i dowiedz się, ile zarobisz na kasacji pojazdu.

Aktualne ceny na luty 2024

Rodzaj auto złomu:

Cena w skupie:

Auta osobowe (do 2 ton) 0,47-0,87 netto/kg
Chłodnice 14,8-15,1 netto/kg
Alternatory 3,76-5,78 netto/kg
Rozruszniki 4,19-4,39 netto/kg
Felgi aluminiowe 9,92-10,35 netto/kg

Znajdź najlepszą cenę

Bezpłatnie porównamy ceny w całej okolicy i przedstawimy Ci najlepszą z nich.

Auto szrot Goleniów. Co trzeba wiedzieć?

Auto złom w Goleniowie to firma, w której obywatele tegoż miasteczka mogą wyprzedać własny wehikuł. Właśnie takiego charakteru jednostki skupują także samochody osobowe, dostawcze i pozostałe samochody. Ceny odbieranych samochodów są zróżnicowane, a także zależą od elementów, jak: model pojazdu, stan auta, rok, wyposażenie, wartość rynkowa, a także sporo odmiennych czynników. Goleniów to miasto o powierzchni 11,78 km2, liczące 22079 osób. Miasto mieści się w woj. zachodniopomorskim. To więc wyraża, iż na jego rejonie świadczy swoje usługi sporo auto złomów, jakie trzeba zweryfikować. Jeśli planujesz zbyć należący do Ciebie motocykl albo kupić podzespoły do pojazdu - wykonaj telefon albo odwiedź wybrany auto szrot, żeby dowiedzieć się więcej. Jeżeli potrzebujesz - możesz skorzystać spośród możliwości transportu. Masa auto złomów w Goleniowie bezpłatnie jeździ, jak również przyjmuje starsze wehikuły prosto u klientów. Oferty odbioru samochodów są osiągalne zarówno w obrębie miejscowości Goleniów, a dodatkowo regionów w woj. zachodniopomorskim

Goleniów i okoliczne auto szroty. Dlaczego warto?

Oferta plus obszar pomocy auto szrotów pracujących na terenie miasta Goleniów są dużo obfite. Auto złomowce zajmują się skupem pojazdów. Skupują pojazdy eksploatowane i pozostałe, samochody po zderzeniach, a dodatkowo motocykle będące ciągłe na chodzie. W auto złomowcach w Goleniowie można wyprzedać auta różnych firm, w różnorodnym wieku, a także w rozmaitym stanie (funkcjonujące, z niewielkimi zniszczeniami i po wypadkach). Do najchętniej skupowanych samochodów należą: niemieckie, z Francji, amerykańskie, włoskie, z Japonii, z Korei. Zaliczają się do nich firmy motoryzacyjne: Opel, Dacia, Audi, Kia, Nissan, Volvo. Środki za sprzedane pojazdy mogą być wypłacone w postaci gotówki bądź przekazane przy pomocy przelewu bankowego, bezpośrednio na określone konto. Wespół z płatnością auto kasacje funkcjonujące w Goleniowie zajmują się wszystkimi procedurami. Tworzą odpowiednie formularze, które są potrzebne do wyrejestrowania złomowanego samochodu. Poza wyżej opisanymi ofertami, auto szroty w województwie zachodniopomorskim to też jednostki, odpowiadające za demontowanie i kasowanie aut. Ponadto, wolno w nich zdobyć sporo akcesoriów do samochodów. Do najchętniej kupowanych zaliczają się m.in.: opony, amortyzatory, sprężyny, fotele, chłodnice, kierownice, a dodatkowo zalew innych.

Sprawdź inne nasze miasta

Auto złom w
Auto złom w
Auto złom w
Auto złom w
Auto złom w

Znajdź najlepszą cenę

Bezpłatnie porównamy ceny w całej okolicy i przedstawimy Ci najlepszą z nich.

Generated by MPG