Porównaj oferty skupu w 62 firmach

Porównaj ceny w okolicy

Szukasz skupu ? Porównaj ceny w 15 minut. Zacznij od wpisania przybliżonej ilości, a my porównamy ceny i znajdziemy tą najlepszą.

Wyceń telefonicznie: 732 102 948

Auto złom Głogów

Auto kasacja cennik Głogów - ceny auto złomu w Głogowie

Sprawdź ceny za kg auto złomu w Głogowie i dowiedz się, ile zarobisz na kasacji pojazdu.

Aktualne ceny na luty 2024

Rodzaj auto złomu:

Cena w skupie:

Auta osobowe (do 2 ton) 0,46-0,86 netto/kg
Chłodnice 14,77-15,07 netto/kg
Alternatory 3,78-5,75 netto/kg
Rozruszniki 4,16-4,36 netto/kg
Felgi aluminiowe 9,93-10,38 netto/kg

Znajdź najlepszą cenę

Bezpłatnie porównamy ceny w całej okolicy i przedstawimy Ci najlepszą z nich.

Auto szrot Głogów. Co trzeba wiedzieć?

Auto złom w Głogowie to lokalizacja, w jakiej mieszkańcy takiego miasta mają opcję upłynnić będący ich własnością wehikuł. Takiego rodzaju jednostki przejmują także auta osobowe, ciężarowe i pozostałe pojazdy. Stawki skupowanych samochodów są bardzo różne, a dodatkowo zależą od takich aspektów, jak: model pojazdu, stan pojazdu, data, wyposażenie, wartość rynkowa i masa kolejnych aspektów. Głogów to miasto o wielkości 35,11 km2, które zamieszkuje 66627 mieszkańców. Miasteczko mieści się w województwie dolnośląskim. To więc świadczy, że na tym obrębie jest zlokalizowanych sporo auto szrotów, jakie warto zweryfikować. Jeżeli zamierzasz sprzedać prywatny samochód bądź uzyskać podzespoły do aut - skontaktuj się telefonicznie lub wpadnij na wybrany auto złomowiec, aby sprawdzić więcej. Gdy wolisz - możesz wybierać spośród opcji odbioru. Sporo auto szrotów w Głogowie bezpłatnie dojeżdża i odbiera starsze wehikuły prosto u konsumentów. Oferty odbierania samochodów są osiągalne zarówno w zasięgu miasta Głogów oraz regionów w woj. dolnośląskim

Głogów i okoliczne auto szroty. Dlaczego warto?

Możliwości, a także poziom pomocy auto szrotów operujących na terenie miasta Głogów są znacznie różnorodne. Auto złomowce zajmują się przyjmowaniem pojazdów. Skupują auta użytkowane, jak również pozostałe, samochody po karambolach, jak również autobusy pozostające bez przerwy w eksploatacji. Na auto złomowcach w Głogowie można sprzedać samochody różnorodnych producentów, w różnorodnym wieku, jak i w przeróżnym stanie (działające, z niedużymi uszkodzeniami, jak i po wypadkach). Do chętnie przyjmowanych samochodów należą: z Niemiec, francuskie, amerykańskie, z Włoch, japońskie, z Korei. Do tej grupy zaliczają się firmy: Opel, Mitsubishi, BMW, Mazda, Volkswagen, Mini. Środki finansowe za sprzedane samochody mogą być wręczone w formie fizycznej lub wręczone za pomocą przelewu bankowego, dokładnie na określone konto. Wraz z płatnością auto złomowce będące w Głogowie zajmują się wszystkimi procedurami. Tworzą stosowne materiały, które są obowiązkowe do wyrejestrowania złomowanego auta. Poza wyżej wymienionymi usługami, szroty w województwie dolnośląskim to też przedsiębiorstwa, odpowiadające za rozbieranie i kasację aut. Ponadto, wolno tam kupić dużo elementów do aut. Do najchętniej kupowanych zaliczają się następujące: silniki, karoserie, czujniki, szyby, chłodnice, kierownice i mnóstwo innych.

Sprawdź inne nasze miasta

Auto złom w
Auto złom w
Auto złom w
Auto złom w
Auto złom w

Znajdź najlepszą cenę

Bezpłatnie porównamy ceny w całej okolicy i przedstawimy Ci najlepszą z nich.

Generated by MPG