Porównaj oferty skupu w 62 firmach

Porównaj ceny w okolicy

Szukasz skupu ? Porównaj ceny w 15 minut. Zacznij od wpisania przybliżonej ilości, a my porównamy ceny i znajdziemy tą najlepszą.

Wyceń telefonicznie: 732 102 948

Auto złom Gdynia

Auto kasacja cennik Gdynia - ceny auto złomu w Gdyni

Sprawdź ceny za kg auto złomu w Gdyni i dowiedz się, ile zarobisz na kasacji pojazdu.

Aktualne ceny na luty 2024

Rodzaj auto złomu:

Cena w skupie:

Auta osobowe (do 2 ton) 0,48-0,88 netto/kg
Chłodnice 14,78-15,08 netto/kg
Alternatory 3,78-5,75 netto/kg
Rozruszniki 4,16-4,36 netto/kg
Felgi aluminiowe 9,93-10,38 netto/kg

Znajdź najlepszą cenę

Bezpłatnie porównamy ceny w całej okolicy i przedstawimy Ci najlepszą z nich.

Auto szrot Gdynia. Co trzeba wiedzieć?

Auto szrot w Gdyni to lokalizacja, w której ludzie owego miasta mogą spieniężyć swój wehikuł. Tego rodzaju jednostki kupują także samochody osobowe, ciężarowe, a dodatkowo różne pojazdy. Stawki kupowanych aut są zróżnicowane i są uzależnione od takich czynników, jak: typ samochodu, stan auta, rok produkcji, wyposażenie, wartość rynkowa, a także ogrom pozostałych elementów. Gdynia to miasteczko o powierzchni 135 km kwadratowych, w którym żyje 245867 ludzi. Miasteczko jest zlokalizowane w woj. pomorskim. To więc oznacza, że na jego obszarze znajduje się wiele auto szrotów, jakie warto sprawdzić. Gdy zamierzasz wyprzedać należący do Ciebie autobus albo uzyskać elementy samochodowe - skontaktuj się za pomocą telefonu albo po prostu przyjdź na wybrany auto złomowiec, żeby dowiedzieć się jeszcze więcej. Jeżeli preferujesz - możesz skorzystać spośród możliwości transportu. Wiele auto kasacji w Gdyni za darmo dojeżdża oraz przyjmuje niesprawne wozy osobiście u konsumentów. Oferty odbioru wozów są dostępne zarówno w regionie miasta Gdynia oraz rejonów w województwie pomorskim

Gdynia i okoliczne auto szroty. Dlaczego warto?

Możliwości oraz poziom usług auto szrotów działających na obszarze miasta Gdynia są ogromnie pojemne. Auto złomowce zajmują się skupem samochodów. Przyjmują pojazdy używane oraz nowe, motocykle po karambolach tudzież motocykle pozostające nadal w eksploatacji. W auto złomowcach w Gdyni można upłynnić wozy różnych marek, w różnorodnym wieku, jak i w przeróżnym stanie na chodzie, z subtelnymi zniszczeniami, a także po wypadkach). Do najczęściej odbieranych samochodów należą: z Niemiec, francuskie, ze Stanów Zjednoczonych, włoskie, z Japonii, z Korei. Zaliczają się do nich marki: Ford, Peugeot, Audi, Fiat, Nissan, Volvo. Pieniądze za odebrane auta mogą zostać dostarczone w postaci gotówkowej albo dane za pośrednictwem przelewu bankowego, prosto na wskazane konto. Wespół z płatnością auto szroty egzystujące w Gdyni zajmują się jakimikolwiek procedurami. Wykonują odpowiednie certyfikaty, jakie są niezbędne do wyrejestrowania złomowanego pojazdu. Poza wcześniej wymienionymi usługami, auto złomy w regionie pomorskim to również jednostki, odpowiadające za rozbieranie i kasację aut. Dodatkowo, wolno tam kupić masę elementów do aut. Do najsłynniejszych zaliczamy takie, jak: opony, karoserie, zderzaki, szyby, rozruszniki, sofy, a także sporo pozostałych.

Sprawdź inne nasze miasta

Auto złom w
Auto złom w
Auto złom w
Auto złom w
Auto złom w Pszowie

Znajdź najlepszą cenę

Bezpłatnie porównamy ceny w całej okolicy i przedstawimy Ci najlepszą z nich.

Generated by MPG