Porównaj oferty skupu w 62 firmach

Porównaj ceny w okolicy

Szukasz skupu ? Porównaj ceny w 15 minut. Zacznij od wpisania przybliżonej ilości, a my porównamy ceny i znajdziemy tą najlepszą.

Wyceń telefonicznie: 732 102 948

Auto złom Gdańsk

Auto kasacja cennik Gdańsk - ceny auto złomu w Gdańsku

Sprawdź ceny za kg auto złomu w Gdańsku i dowiedz się, ile zarobisz na kasacji pojazdu.

Aktualne ceny na luty 2024

Rodzaj auto złomu:

Cena w skupie:

Auta osobowe (do 2 ton) 0,47-0,87 netto/kg
Chłodnice 14,8-15,1 netto/kg
Alternatory 3,77-5,77 netto/kg
Rozruszniki 4,18-4,38 netto/kg
Felgi aluminiowe 9,91-10,36 netto/kg

Znajdź najlepszą cenę

Bezpłatnie porównamy ceny w całej okolicy i przedstawimy Ci najlepszą z nich.

Auto szrot Gdańsk. Co trzeba wiedzieć?

Auto złomowiec w Gdańsku to lokalizacja, w której ludzie właśnie tego miasteczka mają możliwość sprzedać należący do nich pojazd. Tegoż pokroju jednostki kupują zarówno auta osobowe, dostawczaki, a także inne pojazdy. Stawki przyjmowanych samochodów są różne, a ponadto są uzależnione od elementów, jak: model samochodu, stan pojazdu, rok, wyposażenie, stawka rynkowa, a ponadto potok pozostałych czynników. Gdańsk to miasteczko o wielkości 265,5 km 2, w którym znajduje się 471525 osób. Miasto jest zlokalizowane w województwie pomorskim. To więc znaczy, że na jego obszarze jest zlokalizowanych ogrom auto złomów, jakie warto zweryfikować. Jeśli potrzebujesz upłynnić będący Twoją własnością wózek lub kupić podzespoły do samochodu - skontaktuj się za pomocą telefonu lub też zajrzyj na wybrany auto skup, aby dowiedzieć się więcej. Skoro zamierzasz - możesz wybrać spośród propozycji odbioru. Dużo auto kasacji w Gdańsku za zero PLN jeździ oraz odbiera niesprawne samochody prosto u klientów. Oferty odbioru autobusów są dostępne także na terenie miasta Gdańsk plus okolic w województwie pomorskim

Gdańsk i okoliczne auto szroty. Dlaczego warto?

Możliwości plus obszar usług auto szrotów pracujących na obszarze miejscowości Gdańsk są wyjątkowo pojemne. Auto złomowce zajmują się skupem aut. Skupują pojazdy użytkowane, jak również oryginalne, pojazdy po wypadkach i samochody będące bez przerwy w użytku. Na auto złomowcach w Gdańsku wolno spieniężyć wozy różnych producentów, w różnorodnym wieku, a ponadto w różnym stanie (działające, z umiarkowanymi uszkodzeniami, a nawet po wypadkach). Do chętnie kupowanych aut należą: niemieckie, z Francji, z USA, z Italii, japońskie, z Korei. Do tej grupy zaliczają się firmy: Toyota, Mitsubishi, Audi, Honda, Skoda, Hyundai. Środki za przekazane samochody mogą zostać wręczone w postaci gotówkowej, jak również oddane przy pomocy przelewu na rachunek, prosto na wybrane konto. Wraz z płatnością auto szroty pracujące w Gdańsku zajmują się wszystkimi procedurami. Wystawiają właściwe papiery, jakie są konieczne do wyrejestrowania sprzedanego pojazdu. Poza właśnie wymienionymi obowiązkami, auto złomy w regionie pomorskim to również firmy, odpowiadające za rozbiór i likwidowanie aut. Dodatkowo, wolno w tych miejscach kupować masę części samochodowych. Do najczęstszych zaliczają się takie, jak: opony, maski, czujniki, półki, katalizatory, sofy, a także ogrom innych.

Sprawdź inne nasze miasta

Auto złom w
Auto złom w Pionkach
Auto złom w
Auto złom w
Auto złom w

Znajdź najlepszą cenę

Bezpłatnie porównamy ceny w całej okolicy i przedstawimy Ci najlepszą z nich.

Generated by MPG