Porównaj oferty skupu w 62 firmach

Porównaj ceny w okolicy

Szukasz skupu ? Porównaj ceny w 15 minut. Zacznij od wpisania przybliżonej ilości, a my porównamy ceny i znajdziemy tą najlepszą.

Wyceń telefonicznie: 732 102 948

Auto złom Dębno

Auto kasacja cennik Dębno - ceny auto złomu w Dębnie

Sprawdź ceny za kg auto złomu w Dębnie i dowiedz się, ile zarobisz na kasacji pojazdu.

Aktualne ceny na luty 2024

Rodzaj auto złomu:

Cena w skupie:

Auta osobowe (do 2 ton) 0,47-0,87 netto/kg
Chłodnice 14,75-15,05 netto/kg
Alternatory 3,79-5,79 netto/kg
Rozruszniki 4,17-4,35 netto/kg
Felgi aluminiowe 9,9-10,37 netto/kg

Znajdź najlepszą cenę

Bezpłatnie porównamy ceny w całej okolicy i przedstawimy Ci najlepszą z nich.

Auto szrot Dębno. Co trzeba wiedzieć?

Auto szrot w Dębnie to firma, gdzie obywatele tego miasta mają opcję oddać należący do nich pojazd. Właśnie takiego charakteru instytucje skupują zarówno pojazdy osobowe, ciężarowe plus inne samochody. Stawki kupowanych samochodów są zróżnicowane, a także zależą od takich składników, jak: model auta, stan pojazdu, rok, wyposażenie, wartość rynkowa oraz mnóstwo innych zmiennych. Dębno to miasteczko o powierzchni 19,51 km 2, liczące 13654 ludzi. Miejscowość mieści się w woj. zachodniopomorskim. To świadczy, iż na tym obrębie świadczy swoje usługi ogrom auto skupów, jakie trzeba odwiedzić. Jeśli pragniesz sprzedać będący Twoją własnością samochód bądź dostać podzespoły do aut - wykonaj telefon albo po prostu wpadnij na wybrany auto szrot, żeby dowiedzieć się jeszcze więcej. Jeśli wolisz - możesz skorzystać spośród opcji odbioru. Mnogość auto kasacji w Dębnie bezpłatnie jeździ, a także przejmuje niesprawne autobusy prosto u użytkowników. Usługi odbierania samochodów są osiągalne również w rejonie miasta Dębno oraz okolic w woj. zachodniopomorskim

Dębno i okoliczne auto szroty. Dlaczego warto?

Oferta oraz zbiór pomocy auto szrotów znajdujących się na obszarze miasta Dębno są wyjątkowo obfite. Auto złomowce zajmują się skupem samochodów. Przyjmują auta używane, a także nowe, samochody po wypadkach, jak również samochody pozostające nieustannie w eksploatacji. W auto złomowcach w Dębnie można upłynnić auta przeróżnych marek, w różnorakim wieku, jak również w przeróżnym stanie na chodzie, z niewielkimi zniszczeniami oraz po wypadkach). Do często skupowanych samochodów zaliczają się: z Niemiec, z Francji, z Ameryki, z Włoch, z Japonii, koreańskie. Są to producenci: Opel, Peugeot, BMW, Honda, Nissan, Seat. Pieniądze za przyjęte pojazdy mogą być przekazane w formie fizycznej, a także wręczone przy pomocy przelewu online, szybko na wybrane konto. Wespół z płatnością auto kasacje bytujące w Dębnie zajmują się wszelkimi procedurami. Tworzą odpowiednie papiery, które są konieczne do dokonania wyrejestrowania złomowanego samochodu. Poza właśnie wymienionymi obowiązkami, auto złomowce w woj. zachodniopomorskim to jednocześnie jednostki, odpowiadające za rozbieranie i likwidowanie aut. Dodatkowo, wolno w nich dostać masę podzespołów samochodowych. Do najciekawszych zaliczają się następujące: felgi, karoserie, lusterka, fotele, rozruszniki, radia, a dodatkowo dużo innych.

Sprawdź inne nasze miasta

Auto złom w
Auto złom w Świdniku
Auto złom w
Auto złom w
Auto złom w

Znajdź najlepszą cenę

Bezpłatnie porównamy ceny w całej okolicy i przedstawimy Ci najlepszą z nich.

Generated by MPG