Porównaj oferty skupu w 62 firmach

Porównaj ceny w okolicy

Szukasz skupu ? Porównaj ceny w 15 minut. Zacznij od wpisania przybliżonej ilości, a my porównamy ceny i znajdziemy tą najlepszą.

Wyceń telefonicznie: 732 102 948

Auto złom Dęblin

Auto kasacja cennik Dęblin - ceny auto złomu w Dęblinie

Sprawdź ceny za kg auto złomu w Dęblinie i dowiedz się, ile zarobisz na kasacji pojazdu.

Aktualne ceny na luty 2024

Rodzaj auto złomu:

Cena w skupie:

Auta osobowe (do 2 ton) 0,5-0,9 netto/kg
Chłodnice 14,77-15,07 netto/kg
Alternatory 3,75-5,76 netto/kg
Rozruszniki 4,15-4,37 netto/kg
Felgi aluminiowe 9,94-10,39 netto/kg

Znajdź najlepszą cenę

Bezpłatnie porównamy ceny w całej okolicy i przedstawimy Ci najlepszą z nich.

Auto szrot Dęblin. Co trzeba wiedzieć?

Auto złomowiec w Dęblinie to firma, w której ludzie tego miasta mają sposobność przekazać będący ich własnością wehikuł. Tego rodzaju przedsiębiorstwa kupują zarówno samochody osobowe, dostawczaki i inne auta. Stawki odbieranych aut są różne, a ponadto zależą od takich aspektów, jak: rodzaj pojazdu, stan auta, rok, wyposażenie, cena rynkowa oraz ogrom innych elementów. Dęblin to miasto o obszarze 38,33 km kwadratowych, w którym znajduje się 16007 ludzi. Miejscowość leży w woj. lubelskim. To więc symbolizuje, że na jego obszarze działa wiele auto szrotów, które warto zobaczyć. Jeżeli pragniesz spieniężyć należący do Ciebie autobus albo kupić akcesoria samochodowe - zadzwoń lub też przyjedź na wybrany auto szrot, aby dowiedzieć się jeszcze więcej. Skoro potrzebujesz - możesz skorzystać z opcji odbioru. Mnóstwo auto złomów w Dęblinie za 0 złotych dojeżdża, jak również odbiera niesprawne samochody samodzielnie u użytkowników. Oferty odbioru wozów są osiągalne zarówno w zasięgu miejscowości Dęblin, jak również miejscowości w województwie lubelskim

Dęblin i okoliczne auto szroty. Dlaczego warto?

Możliwości i charakter pomocy auto szrotów pracujących na terenie miasta Dęblin są niezwykle rozwojowe. Auto złomowce zajmują się zakupem pojazdów. Przyjmują samochody eksploatowane, a dodatkowo nowoczesne, pojazdy po wypadkach oraz autobusy będące nadal na chodzie. Na auto złomowcach w Dęblinie można sprzedać pojazdy przeróżnych marek, w różnorodnym wieku, a dodatkowo w przeróżnym stanie (funkcjonujące, z niewielkimi zniszczeniami oraz po wypadkach). Do najczęściej przyjmowanych samochodów zaliczają się: niemieckie, francuskie, z USA, z Włoch, z Japonii, z Korei. Są to producenci: Opel, Renault, Alfa Romeo, Mazda, Nissan, Seat. Środki finansowe za sprzedane samochody mogą zostać przekazane w formie gotówki albo oddane za pomocą przelewu na wskazany rachunek bankowy, wprost na wybrane konto. Wraz z płatnością auto kasacje egzystujące w Dęblinie zajmują się jakimikolwiek formalnościami. Wykonują stosowne atesty, które są obowiązkowe do wyrejestrowania oddanego samochodu. Poza poprzednio opisanymi ofertami, auto szroty w regionie lubelskim to dodatkowo miejsca, odpowiadające za demontaż i likwidację samochodów. Dodatkowo, wolno w nich kupić wiele komponentów do samochodów. Do najpowszechniejszych należą chociażby: opony, klamki, lusterka, tapicerki, katalizatory, sofy i sporo innych.

Sprawdź inne nasze miasta

Auto złom w Mielcu
Auto złom w
Auto złom w
Auto złom w
Auto złom w

Znajdź najlepszą cenę

Bezpłatnie porównamy ceny w całej okolicy i przedstawimy Ci najlepszą z nich.

Generated by MPG