Porównaj oferty skupu w 62 firmach

Porównaj ceny w okolicy

Szukasz skupu ? Porównaj ceny w 15 minut. Zacznij od wpisania przybliżonej ilości, a my porównamy ceny i znajdziemy tą najlepszą.

Wyceń telefonicznie: 732 102 948

Auto złom Chrzanów

Auto kasacja cennik Chrzanów - ceny auto złomu w Chrzanowie

Sprawdź ceny za kg auto złomu w Chrzanowie i dowiedz się, ile zarobisz na kasacji pojazdu.

Aktualne ceny na luty 2024

Rodzaj auto złomu:

Cena w skupie:

Auta osobowe (do 2 ton) 0,47-0,87 netto/kg
Chłodnice 14,75-15,05 netto/kg
Alternatory 3,79-5,79 netto/kg
Rozruszniki 4,17-4,35 netto/kg
Felgi aluminiowe 9,9-10,37 netto/kg

Znajdź najlepszą cenę

Bezpłatnie porównamy ceny w całej okolicy i przedstawimy Ci najlepszą z nich.

Auto szrot Chrzanów. Co trzeba wiedzieć?

Auto złom w Chrzanowie to firma, gdzie obywatele tegoż miasteczka mają szansę oddać należący do nich samochód. Tegoż stylu instytucje skupują także samochody osobowe, dostawczaki plus różne pojazdy. Stawki skupowanych aut są różne, a ponadto zależą od czynników, jak: typ pojazdu, stan pojazdu, rok, wyposażenie, cena rynkowa, jak również dużo pozostałych czynników. Chrzanów to miejscowość o powierzchni 38,31 kilometrów, w którym mieszka 37898 mieszkańców. Miejscowość jest zlokalizowane w woj. małopolskim. To wyraża, że na jego rejonie jest zlokalizowanych wiele auto złomów, które trzeba zweryfikować. Gdy pragniesz upłynnić prywatny autobus bądź kupić części do samochodu - zatelefonuj albo odwiedź wybrany auto szrot, żeby sprawdzić więcej. Jeżeli chcesz - możesz wybrać z opcji transportu. Sporo auto złomów w Chrzanowie za darmo jeździ, jak również podejmuje zabytkowe autobusy samodzielnie u klientów. Usługi odbierania motocykli są osiągalne także na obszarze miasta Chrzanów, a dodatkowo okolic w regionie małopolskim

Chrzanów i okoliczne auto szroty. Dlaczego warto?

Propozycje, jak również rozmiar pomocy auto szrotów znajdujących się na terenie miasta Chrzanów są znacznie obfite. Auto złomowce zajmują się skupowaniem aut. Skupują pojazdy użytkowane oraz nowe, wozy po wypadkach oraz wozy będące cały czas w użytku. Na auto złomowcach w Chrzanowie wolno zbyć pojazdy różnorodnych firm, w przeróżnym wieku, a także w przeróżnym stanie (działające, z błahymi zniszczeniami, jak również powypadkowe). Do najczęściej przyjmowanych samochodów zaliczają się: niemieckie, z Francji, z USA, z Italii, japońskie, koreańskie. Do tej grupy zaliczają się producenci: Ford, Renault, Alfa Romeo, Mazda, Nissan, Volvo. Pieniądze za przekazane pojazdy mogą być podane w postaci gotówki bądź oddane przy użyciu przelewu bankowego, dokładnie na określone konto. Wraz z płatnością auto złomowce pracujące w Chrzanowie zajmują się wszystkimi formalnościami. Wystawiają stosowne dowody, jakie są potrzebne do wyrejestrowania oddanego samochodu. Poza właśnie opisanymi usługami, auto szroty w regionie małopolskim to również miejsca, odpowiadające za demontowanie i złomowanie pojazdów. Dodatkowo, da się tam kupować sporo akcesoriów do aut. Do najciekawszych zaliczamy chociażby: felgi, elementy karoserii, sprężyny, tapicerki, katalizatory, radia oraz ogrom pozostałych.

Sprawdź inne nasze miasta

Auto złom w
Auto złom w Wieliczce
Auto złom w
Auto złom w Pleszewie
Auto złom w Jaśle

Znajdź najlepszą cenę

Bezpłatnie porównamy ceny w całej okolicy i przedstawimy Ci najlepszą z nich.

Generated by MPG