Porównaj oferty skupu w 62 firmach

Porównaj ceny w okolicy

Szukasz skupu ? Porównaj ceny w 15 minut. Zacznij od wpisania przybliżonej ilości, a my porównamy ceny i znajdziemy tą najlepszą.

Wyceń telefonicznie: 732 102 948

Auto złom Braniewo

Auto kasacja cennik Braniewo - ceny auto złomu w Braniewie

Sprawdź ceny za kg auto złomu w Braniewie i dowiedz się, ile zarobisz na kasacji pojazdu.

Aktualne ceny na luty 2024

Rodzaj auto złomu:

Cena w skupie:

Auta osobowe (do 2 ton) 0,45-0,85 netto/kg
Chłodnice 14,79-15,09 netto/kg
Alternatory 3,75-5,76 netto/kg
Rozruszniki 4,15-4,37 netto/kg
Felgi aluminiowe 9,94-10,39 netto/kg

Znajdź najlepszą cenę

Bezpłatnie porównamy ceny w całej okolicy i przedstawimy Ci najlepszą z nich.

Auto szrot Braniewo. Co trzeba wiedzieć?

Auto szrot w Braniewie to firma, gdzie mieszkańcy takiego miasteczka mają możliwość upłynnić swój własny pojazd. Tego rodzaju spółki skupują również samochody osobowe, dostawczaki plus inne auta. Stawki odbieranych aut są zróżnicowane, jak również zależą od takich składników, jak: model auta, stan samochodu, data produkcji, wyposażenie, cena rynkowa i mnóstwo zróżnicowanych czynników. Braniewo to miasteczko o strefie 12,41 kilometrów kwadratowych, które zamieszkuje 16964 osób. Miasto znajduje się w woj. warmińsko-mazurskim. To świadczy, iż na jego obrębie znajduje się mnóstwo auto szrotów, które warto odwiedzić. Jeżeli pragniesz spieniężyć swój pojazd lub zakupić elementy do auta - wykonaj telefon albo wpadnij na wybrany auto szrot, by sprawdzić więcej. Gdy zamierzasz - możesz wybrać spośród opcji odbioru. Dużo auto kasacji w Braniewie za 0 PLN dojeżdża, a także zabiera stare samochody bezpośrednio u odbiorców. Oferty odbioru motocykli są dostępne zarówno w obrębie miejscowości Braniewo plus rejonów w woj. warmińsko-mazurskim

Braniewo i okoliczne auto szroty. Dlaczego warto?

Oferta plus charakter pomocy auto szrotów operujących na terenie miejscowości Braniewo są ogromnie duże. Auto złomowce zajmują się przyjmowaniem samochodów. Odbierają auta użytkowane plus nowoczesne, wehikuły po zderzeniach tudzież samochody będące nieustannie w użytku. Na auto złomowcach w Braniewie można spieniężyć wozy różnych marek, w różnorakim wieku, jak również w rozmaitym stanie na chodzie, z umiarkowanymi zniszczeniami, a także powypadkowe). Do najczęściej kupowanych samochodów zaliczają się: z Niemiec, francuskie, ze Stanów Zjednoczonych, z Italii, japońskie, z Korei. Są to firmy motoryzacyjne: Ford, Dacia, Audi, Kia, Citroen, Mini. Pieniądze za sprzedane pojazdy mogą zostać wręczone w postaci gotówkowej, a także przekazane za pośrednictwem przelewu bankowego, szybko na wskazane konto. Wespół z płatnością auto złomy egzystujące w Braniewie zajmują się jakimikolwiek procedurami. Tworzą stosowne materiały, które są niezbędne do dokonania wyrejestrowania przeznaczonego pojazdu. Poza wcześniej scharakteryzowanymi ofertami, auto złomy w województwie warmińsko-mazurskim to także firmy, odpowiadające za rozbiór i likwidację pojazdów. Ponadto, da się w tych miejscach pozyskać sporo komponentów do samochodów. Do najatrakcyjniejszych należą chociażby: silniki, drzwi, lusterka, kokpity, katalizatory, radia, a także dużo pozostałych.

Sprawdź inne nasze miasta

Auto złom w Pleszewie
Auto złom w Mielcu
Auto złom w
Auto złom w
Auto złom w Czerwionce-Leszczynach

Znajdź najlepszą cenę

Bezpłatnie porównamy ceny w całej okolicy i przedstawimy Ci najlepszą z nich.

Generated by MPG