Porównaj oferty skupu w 62 firmach

Porównaj ceny w okolicy

Szukasz skupu ? Porównaj ceny w 15 minut. Zacznij od wpisania przybliżonej ilości, a my porównamy ceny i znajdziemy tą najlepszą.

Wyceń telefonicznie: 732 102 948

Auto złom Bochnia

Auto kasacja cennik Bochnia - ceny auto złomu w Bochni

Sprawdź ceny za kg auto złomu w Bochni i dowiedz się, ile zarobisz na kasacji pojazdu.

Aktualne ceny na luty 2024

Rodzaj auto złomu:

Cena w skupie:

Auta osobowe (do 2 ton) 0,44-0,84 netto/kg
Chłodnice 14,8-15,1 netto/kg
Alternatory 3,77-5,77 netto/kg
Rozruszniki 4,18-4,38 netto/kg
Felgi aluminiowe 9,91-10,36 netto/kg

Znajdź najlepszą cenę

Bezpłatnie porównamy ceny w całej okolicy i przedstawimy Ci najlepszą z nich.

Auto szrot Bochnia. Co trzeba wiedzieć?

Auto złomowiec w Bochni to firma, w jakiej obywatele tego miasteczka mają okazję zbyć własny wehikuł. Takiego stylu firmy odbierają także samochody osobowe, dostawcze oraz różne pojazdy. Stawki przyjmowanych aut są zróżnicowane, a także zależą od takich składników, jak: rodzaj samochodu, stan samochodu, rok produkcji, wyposażenie, stawka rynkowa, jak również mnóstwo zróżnicowanych zmiennych. Bochnia to miasteczko o strefie 29,89 km2, w którym mieszka 30104 mieszkańców. Miasteczko mieści się w województwie małopolskim. To podkreśla, że na jego regionie mieści się ogrom auto złomów, jakie warto zobaczyć. Jeśli chcesz zbyć należący do Ciebie autobus lub też uzyskać elementy do samochodu - skontaktuj się telefonicznie albo wpadnij na wybrany auto skup, aby sprawdzić więcej. Jeśli chcesz - możesz wybrać z opcji odbioru. Sporo auto kasacji w Bochni za 0 złotych dojeżdża i zabiera starsze wehikuły bezpośrednio u klientów. Usługi odbierania autobusów są osiągalne także w obrębie miejscowości Bochnia, jak również rejonów w województwie małopolskim

Bochnia i okoliczne auto szroty. Dlaczego warto?

Oferta oraz zasięg usług auto szrotów działających na obszarze miasta Bochnia są wyjątkowo perspektywiczne. Auto złomowce zajmują się przyjmowaniem samochodów. Przyjmują pojazdy eksploatowane, jak również oryginalne, wozy po karambolach, a także motocykle pozostające bez przerwy na chodzie. W auto złomowcach w Bochni można zbyć auta przeróżnych marek, w różnorodnym wieku, a także w różnorodnym stanie (działające, z delikatnymi uszkodzeniami, jak również po wypadkach). Do chętnie przyjmowanych samochodów zaliczają się: z Niemiec, z Francji, amerykańskie, z Italii, z Japonii, koreańskie. W tej grupie znajdują się firmy motoryzacyjne: Ford, Peugeot, BMW, Honda, Nissan, Volvo. Pieniądze za sprzedane auto mogą zostać przekazane w postaci gotówkowej bądź przekazane za pomocą przelewu online, dokładnie na wskazane konto. Wraz z płatnością auto złomy bytujące w Bochni zajmują się jakimikolwiek procedurami. Wykonują stosowne materiały, które są konieczne do dokonania wyrejestrowania oddanego pojazdu. Poza wyżej określonymi ofertami, auto kasacje w województwie małopolskim to również jednostki, odpowiadające za demontowanie i kasowanie samochodów. Ponadto, da się w tych miejscach odkupić sporo elementów samochodowych. Do najprostszych zaliczają się następujące: silniki, klamki, czujniki, półki, chłodnice, radia, jak również masa innych.

Sprawdź inne nasze miasta

Auto złom w Zdzieszowicach
Auto złom w
Auto złom w Legionowie
Auto złom w
Auto złom w

Znajdź najlepszą cenę

Bezpłatnie porównamy ceny w całej okolicy i przedstawimy Ci najlepszą z nich.

Generated by MPG