Porównaj oferty skupu w 62 firmach

Porównaj ceny w okolicy

Szukasz skupu ? Porównaj ceny w 15 minut. Zacznij od wpisania przybliżonej ilości, a my porównamy ceny i znajdziemy tą najlepszą.

Wyceń telefonicznie: 732 102 948

Auto złom Białogard

Auto kasacja cennik Białogard - ceny auto złomu w Białogardzie

Sprawdź ceny za kg auto złomu w Białogardzie i dowiedz się, ile zarobisz na kasacji pojazdu.

Aktualne ceny na luty 2024

Rodzaj auto złomu:

Cena w skupie:

Auta osobowe (do 2 ton) 0,49-0,89 netto/kg
Chłodnice 14,77-15,07 netto/kg
Alternatory 3,78-5,75 netto/kg
Rozruszniki 4,16-4,36 netto/kg
Felgi aluminiowe 9,93-10,38 netto/kg

Znajdź najlepszą cenę

Bezpłatnie porównamy ceny w całej okolicy i przedstawimy Ci najlepszą z nich.

Auto szrot Białogard. Co trzeba wiedzieć?

Auto złom w Białogardzie to firma, gdzie mieszkańcy tegoż miasteczka mają szansę oddać należący do nich wehikuł. Tegoż pokroju przedsiębiorstwa kupują zarówno auta osobowe, ciężarowe plus różne auta. Stawki kupowanych pojazdów są bardzo zróżnicowane, jak również są uzależnione od takich składników, jak: typ samochodu, stan auta, rocznik, wyposażenie, stawka rynkowa, a ponadto potok odmiennych zmiennych. Białogard to miasto o przestrzeni 25,73 kilometrów, które zamieszkuje 24049 mieszkańców. Miasto leży w woj. zachodniopomorskim. To więc znaczy, iż na tym regionie działa mnóstwo auto złomów, które warto zobaczyć. Jeżeli pragniesz zbyć własny motocykl albo zdobyć części do aut - skontaktuj się telefonicznie albo po prostu przyjdź na wybrany auto złomowiec, aby dowiedzieć się więcej. Skoro planujesz - możesz skorzystać spośród propozycji transportu. Dużo auto złomów w Białogardzie za 0 złotych jeździ oraz zabiera stare samochody prosto u odbiorców. Usługi odbierania motocykli są osiągalne zarówno na terenie miejscowości Białogard oraz miejscowości w województwie zachodniopomorskim

Białogard i okoliczne auto szroty. Dlaczego warto?

Oferta plus charakter usług auto szrotów zlokalizowanych na obszarze miasta Białogard są niezwykle obfite. Auto złomowce zajmują się kasacją pojazdów. Skupują pojazdy używane oraz pozostałe, samochody po zderzeniach, a także autobusy pozostające nieustannie w eksploatacji. W auto złomowcach w Białogardzie można sprzedać auta zróżnicowanych marek, w różnym wieku, a ponadto w różnorakim stanie (funkcjonujące, z delikatnymi uszkodzeniami, a nawet powypadkowe). Do najczęściej przyjmowanych pojazdów należą: z Niemiec, francuskie, ze Stanów Zjednoczonych, z Włoch, japońskie, z Korei. Do tej grupy zaliczają się producenci samochodów: Opel, Dacia, Lexus, Fiat, Nissan, Hyundai. Pieniądze za przyjęte samochody mogą być wypłacone w postaci gotówkowej bądź dostarczone za pośrednictwem przelewu online, wprost na określone konto. Wespół z płatnością auto złomy egzystujące w Białogardzie zajmują się jakimikolwiek formalnościami. Dostarczają odpowiednie certyfikaty, które są konieczne do wyrejestrowania sprzedanego samochodu. Poza właśnie wskazanymi ofertami, auto kasacje w regionie zachodniopomorskim to też firmy, odpowiadające za rozbieranie i złomowanie aut. Dodatkowo, da się w nich kupić mnóstwo akcesoriów do aut. Do najchętniej kupowanych zaliczają się takie, jak: silniki, elementy karoserii, zderzaki, fotele, chłodnice, kanapy, jak również ogrom pozostałych.

Sprawdź inne nasze miasta

Auto złom w
Auto złom w Choszcznie
Auto złom w Staszowie
Auto złom w
Auto złom w

Znajdź najlepszą cenę

Bezpłatnie porównamy ceny w całej okolicy i przedstawimy Ci najlepszą z nich.

Generated by MPG