Porównaj oferty skupu w 62 firmach

Porównaj ceny w okolicy

Szukasz skupu ? Porównaj ceny w 15 minut. Zacznij od wpisania przybliżonej ilości, a my porównamy ceny i znajdziemy tą najlepszą.

Wyceń telefonicznie: 732 102 948

Auto złom Augustów

Auto kasacja cennik Augustów - ceny auto złomu w Augustowie

Sprawdź ceny za kg auto złomu w Augustowie i dowiedz się, ile zarobisz na kasacji pojazdu.

Aktualne ceny na luty 2024

Rodzaj auto złomu:

Cena w skupie:

Auta osobowe (do 2 ton) 0,5-0,9 netto/kg
Chłodnice 14,78-15,08 netto/kg
Alternatory 3,79-5,79 netto/kg
Rozruszniki 4,17-4,35 netto/kg
Felgi aluminiowe 9,9-10,37 netto/kg

Znajdź najlepszą cenę

Bezpłatnie porównamy ceny w całej okolicy i przedstawimy Ci najlepszą z nich.

Auto szrot Augustów. Co trzeba wiedzieć?

Auto złom w Augustowie to lokalizacja, w której mieszkańcy tegoż miasta mają opcję przekazać należący do nich wehikuł. Właśnie takiego typu instytucje odbierają również pojazdy osobowe, ciężarowe, a także inne auta. Stawki skupowanych aut są bardzo różne i zależą od czynników, jak: typ pojazdu, stan samochodu, data produkcji, wyposażenie, stawka rynkowa, a także dużo innych aspektów. Augustów to miasto o obszarze 80,9 km 2, w którym mieszka 30135 ludzi. Miejscowość mieści się w woj. podlaskim. To oznacza, iż na tym obszarze pracuje masa auto złomów, jakie należy zobaczyć. Gdy potrzebujesz sprzedać własny pojazd lub pozyskać akcesoria do samochodu - zatelefonuj albo po prostu zajrzyj na wybrany auto szrot, żeby dowiedzieć się więcej. Gdy pragniesz - możesz skorzystać spośród opcji odbioru. Wiele auto złomów w Augustowie za 0 zł jeździ i podejmuje niesprawne samochody własnoręcznie u klientów. Usługi odbierania pojazdów są osiągalne również na obszarze miasta Augustów, a dodatkowo rejonów w regionie podlaskim

Augustów i okoliczne auto szroty. Dlaczego warto?

Propozycje plus rozmiar pomocy auto szrotów znajdujących się na terenie miejscowości Augustów są znacznie wielkie. Auto złomowce zajmują się kasacją samochodów. Odbierają pojazdy eksploatowane, a także pozostałe, pojazdy po karambolach i autobusy pozostające ciągłe na chodzie. Na auto złomowcach w Augustowie można upłynnić pojazdy zróżnicowanych producentów, w różnym wieku, a dodatkowo w różnorodnym stanie (funkcjonujące, z małymi zniszczeniami oraz po wypadkach). Do chętnie skupowanych aut zaliczają się: z Niemiec, francuskie, z Ameryki, z Włoch, z Japonii, koreańskie. W tej grupie znajdują się producenci: Opel, Mitsubishi, Alfa Romeo, Fiat, Skoda, Mini. Środki za sprzedane pojazdy mogą zostać dostarczone w formie fizycznej, jak również dane przy użyciu przelewu na rachunek, dokładnie na określone konto. Wraz z płatnością auto złomy działające w Augustowie zajmują się jakimikolwiek formalnościami. Tworzą stosowne atesty, które są niezbędne do wyrejestrowania złomowanego pojazdu. Poza właśnie określonymi usługami, szroty w woj. podlaskim to dodatkowo przedsiębiorstwa, odpowiadające za rozbiórkę i likwidowanie pojazdów. Ponadto, da się w tych miejscach pozyskać sporo komponentów motoryzacyjnych. Do najciekawszych zaliczają się takie, jak: silniki, maski, czujniki, półki, chłodnice, radia, a dodatkowo masa innych.

Sprawdź inne nasze miasta

Auto złom w
Auto złom w
Auto złom w Głownie
Auto złom w
Auto złom w

Znajdź najlepszą cenę

Bezpłatnie porównamy ceny w całej okolicy i przedstawimy Ci najlepszą z nich.

Generated by MPG