Porównaj oferty skupu w 62 firmach

Porównaj ceny w okolicy

Szukasz skupu ? Porównaj ceny w 15 minut. Zacznij od wpisania przybliżonej ilości, a my porównamy ceny i znajdziemy tą najlepszą.

palet

Skup palet Żory

Palety ceny Żory - skupy euro palet cennik w Żorach

Zapoznaj się z cenami palet skupowanych przez firmy z Żor.

Rodzaj palety:

Cena w skupie:

Paleta EUR15,00 – 20,00  zł
Paleta EUR (uszkodzona)9,00 – 14,00 zł
Paleta EUR (II klasa)8,00 – 14,00 zł
Paleta EUR (II klasa - uszkodzona)5,00 – 10,00 zł
Paleta MIX3,00 – 5,00 zł

Porównaj ceny w 132 firmach

Bezpłatnie porównamy ceny w całej okolicy i przedstawimy Ci najlepszą z nich.

Znajdź najlepszą cenę

Bezpłatnie porównamy ceny w całej okolicy i przedstawimy Ci najlepszą z nich.

style="display:block" data-ad-client="ca-pub-2240600407079782" data-ad-slot="7141525204" data-ad-format="auto" data-full-width-responsive="true">

Sprzedaj euro palety w Żorach i odbierz dodatkowe pieniądze

Palety to produkty głównego zaopatrzenia dużej ilości przedsiębiorstw operujących w Żorach, w całym województwie śląskim, a dodatkowo na rejonie całej Rzeczypospolitej. Tego wariantu towary potrzebne są prosto do przemieszczania wielorakich towarów. Więc z ich dogodności korzystają jednostki transportowe, logistyczne oraz zajmujące się produkcją i wyprzedażą. Palety mogą być stworzone z drzewa, płyty, a choćby specjalnego surowca. Ich właściwa forma dopuszcza na przesuwanie różnych towarów, w tym: produktów spożywczych, elementów mechanicznych, odzieży, surowców i sporo pozostałych. Palety są bardzo odporne, zatem radzą sobie chociażby z szczególnie trudnymi bagażami. Ponadto są dostosowane do eksploatacji przy pomocy samochodów widłowych tudzież z swobodą mieszczą się na autach dostawczych, a dodatkowo ciężarowych. Skup palet z miasta Żor zajmują się odkupywaniem tego wariantu wyrobów - również w hurcie, jak i w poszczególnych sztukach. Najchętniej kupują pełnowartościowe elementy, bez uszkodzeń oraz pęknięć. Jesteś w posiadaniu palety, które planujesz odsprzedać? Już dziś zweryfikuj dodaną na tejże witrynie mapę Żor, żeby odnaleźć skup palet z Twojej okolicy. Pragniesz zaczerpnąć info, ile zyskasz na ich wyprzedaży? Zobacz standardowe stawki oferowane za palety w tym mieście.

Znajdź najlepszą cenę

Bezpłatnie porównamy ceny w całej okolicy i przedstawimy Ci najlepszą z nich.

Generated by MPG