Porównaj oferty skupu w 62 firmach

Porównaj ceny w okolicy

Szukasz skupu ? Porównaj ceny w 15 minut. Zacznij od wpisania przybliżonej ilości, a my porównamy ceny i znajdziemy tą najlepszą.

palet

Skup palet Zabrze

Palety ceny Zabrze - skupy euro palet cennik w Zabrzu

Zapoznaj się z cenami palet skupowanych przez firmy z Zabrza.

Rodzaj palety:

Cena w skupie:

Paleta EUR15,00 – 20,00  zł
Paleta EUR (uszkodzona)9,00 – 14,00 zł
Paleta EUR (II klasa)8,00 – 14,00 zł
Paleta EUR (II klasa - uszkodzona)5,00 – 10,00 zł
Paleta MIX3,00 – 5,00 zł

Porównaj ceny w 132 firmach

Bezpłatnie porównamy ceny w całej okolicy i przedstawimy Ci najlepszą z nich.

Znajdź najlepszą cenę

Bezpłatnie porównamy ceny w całej okolicy i przedstawimy Ci najlepszą z nich.

style="display:block" data-ad-client="ca-pub-2240600407079782" data-ad-slot="7141525204" data-ad-format="auto" data-full-width-responsive="true">

Sprzedaj euro palety w Zabrzu i odbierz dodatkowe pieniądze

Palety to produkty podstawowego uzbrojenia wielu korporacji funkcjonujących w Zabrzu, w całym woj. śląskim, a również na obszarze całej Polski. Tegoż modelu materiały służą do przesuwania różnorodnych ciężarów. Zatem z ich zalet korzystają firmy samochodowe, logistyczne oraz trudniące się wytwarzaniem, jak i sprzedażą. Palety mogą być skonstruowane z drewna, sklejki, a chociażby profesjonalnego papieru. Ich właściwa konstrukcja pozwoli na przesuwanie wielorakich wytworów, w tym: wyrobów konsumpcyjnych, rzeczy mechanicznych, odzieży, materiałów oraz dużej liczby różnych. Palety są niezmiernie trwałe, zatem radzą sobie nawet z bardzo niebezpiecznymi ekwipunkami. Ponadto są dobrane prosto do eksploatacji za pomocą samochodów widłowych, a także z łatwością mieszczą się na autach zajmujących się dostawą, a dodatkowo ciężarowych. Skup palet z Zabrza zajmują się przejmowaniem tego rodzaju artykułów - zarówno w hurcie plus w pojedynczych jednostkach. Często kupują wartościowe produkty, bez zniszczeń tudzież pęknięć. Jesteś w posiadaniu palety, jakie masz zamiar spieniężyć? Już dzisiaj sprawdź dodaną na tejże witrynie mapę Zabrza, żeby odnaleźć skup palet z Twojej okolicy. Chcesz zaczerpnąć info, dokładnie, ile zyskasz na ich sprzedaży? Sprawdź przeciętne stawki proponowane za palety w tym miasteczku.

Znajdź najlepszą cenę

Bezpłatnie porównamy ceny w całej okolicy i przedstawimy Ci najlepszą z nich.

Generated by MPG