Porównaj oferty skupu w 62 firmach

Porównaj ceny w okolicy

Szukasz skupu ? Porównaj ceny w 15 minut. Zacznij od wpisania przybliżonej ilości, a my porównamy ceny i znajdziemy tą najlepszą.

palet

Skup palet Sochaczew

Palety ceny Sochaczew - skupy euro palet cennik w Sochaczewie

Zapoznaj się z cenami palet skupowanych przez firmy z Sochaczewa.

Rodzaj palety:

Cena w skupie:

Paleta EUR15,00 – 20,00  zł
Paleta EUR (uszkodzona)9,00 – 14,00 zł
Paleta EUR (II klasa)8,00 – 14,00 zł
Paleta EUR (II klasa - uszkodzona)5,00 – 10,00 zł
Paleta MIX3,00 – 5,00 zł

Porównaj ceny w 132 firmach

Bezpłatnie porównamy ceny w całej okolicy i przedstawimy Ci najlepszą z nich.

Znajdź najlepszą cenę

Bezpłatnie porównamy ceny w całej okolicy i przedstawimy Ci najlepszą z nich.

style="display:block" data-ad-client="ca-pub-2240600407079782" data-ad-slot="7141525204" data-ad-format="auto" data-full-width-responsive="true">

Sprzedaj euro palety w Sochaczewie i odbierz dodatkowe pieniądze

Palety to produkty głównego wyposażenia wielu spółek działających w Sochaczewie, w całym woj. mazowieckim, a jeszcze na rejonie całej Polski. Tegoż modelu wyroby wykorzystuje się w celu przesuwania różnych ciężarów. Zatem z ich wartości korzystają korporacje przejazdowe, logistyczne oraz zajmujące się wytwarzaniem tudzież sprzedażą. Palety mogą być zrobione z drzewa, skleiny, a choćby specjalistycznego papieru. Ich właściwa forma umożliwia na transportowanie rozmaitych materiałów, w tym: wyrobów spożywczych, rzeczy mechanicznych, garderoby, surowców i dużej ilości pozostałych. Palety są niesamowicie odporne, dzięki czemu radzą sobie nawet z szczególnie wymagającymi ekwipunkami. Ponadto są dostosowane prosto do obsługi za pomocą wózków widłowych tudzież z łatwością mieszczą się na samochodach dostawczych, a dodatkowo ciężarowych. Skup palet z miasta Sochaczewa zajmują się przyjmowaniem tego wariantu produktów - również w hurcie, a także w jednostkowych sztukach. Najchętniej przyjmują pełnowartościowe moduły, bez uszkodzeń, a także rozwarstwień. Jesteś w posiadaniu palety, które masz zamiar odsprzedać? Już teraz sprawdź dodaną na tej stronie mapkę Sochaczewa, aby wyszukać skup palet z Twojej okolicy. Chcesz zaczerpnąć info, konkretnie, ile uzyskasz na ich wymianie? Sprawdź przeciętne wartości proponowane za palety w tym rejonie.

Znajdź najlepszą cenę

Bezpłatnie porównamy ceny w całej okolicy i przedstawimy Ci najlepszą z nich.

Generated by MPG