Porównaj oferty skupu w 62 firmach

Porównaj ceny w okolicy

Szukasz skupu ? Porównaj ceny w 15 minut. Zacznij od wpisania przybliżonej ilości, a my porównamy ceny i znajdziemy tą najlepszą.

palet

Skup palet Pisz

Palety ceny Pisz - skupy euro palet cennik w Piszu

Zapoznaj się z cenami palet skupowanych przez firmy z Pisza.

Rodzaj palety:

Cena w skupie:

Paleta EUR15,00 – 20,00  zł
Paleta EUR (uszkodzona)9,00 – 14,00 zł
Paleta EUR (II klasa)8,00 – 14,00 zł
Paleta EUR (II klasa - uszkodzona)5,00 – 10,00 zł
Paleta MIX3,00 – 5,00 zł

Porównaj ceny w 132 firmach

Bezpłatnie porównamy ceny w całej okolicy i przedstawimy Ci najlepszą z nich.

Znajdź najlepszą cenę

Bezpłatnie porównamy ceny w całej okolicy i przedstawimy Ci najlepszą z nich.

style="display:block" data-ad-client="ca-pub-2240600407079782" data-ad-slot="7141525204" data-ad-format="auto" data-full-width-responsive="true">

Sprzedaj euro palety w Piszu i odbierz dodatkowe pieniądze

Palety to rzeczy głównego wyposażenia dużej liczby zakładów operujących w Piszu, w całym województwie warmińsko-mazurskim, a też na regionie całej Polski. Tegoż charakteru wyroby wykorzystuje się wprost do rozwożenia wielorakich materiałów. Zatem z ich dogodności korzystają firmy drogowe, logistyczne i trudniące się wytwarzaniem, a dodatkowo wyprzedażą. Palety mogą być wykonane z drewna, dykty, a nawet profesjonalnego surowca. Ich odpowiednia struktura pozwoli na dostarczanie wielorakich artykułów, w tym: towarów konsumpcyjnych, składników maszynowych, garderoby, materiałów oraz sporo innych. Palety są szczególnie trwałe, zatem radzą sobie chociażby z wyjątkowo ciężkimi towarami. Ponadto są dopasowane bezpośrednio do eksploatacji przy pomocy wózków widłowych tudzież z swobodą mieszczą się na autach zajmujących się dostawą, a także ciężarowych. Skup palet z Pisza zajmują się odkupywaniem tego właśnie typu artykułów - zarówno w hurcie, jak i w poszczególnych sztukach. Często biorą pełnowartościowe czynniki, bez naruszeń, jak również pęknięć. Posiadasz w posiadaniu palety, jakie masz zamiar odsprzedać? Już dzisiaj zobacz daną na tejże witrynie mapę Pisza, ażeby odnaleźć skup palet z Twojej okolicy. Planujesz dowiedzieć się, ile zyskasz na ich sprzedaży? Zobacz średnie wartości oferowane za palety w tym miejscowości.

Znajdź najlepszą cenę

Bezpłatnie porównamy ceny w całej okolicy i przedstawimy Ci najlepszą z nich.

Generated by MPG