Porównaj oferty skupu w 62 firmach

Porównaj ceny w okolicy

Szukasz skupu ? Porównaj ceny w 15 minut. Zacznij od wpisania przybliżonej ilości, a my porównamy ceny i znajdziemy tą najlepszą.

palet

Skup palet Oborniki

Palety ceny Oborniki - skupy euro palet cennik w Obornikach

Zapoznaj się z cenami palet skupowanych przez firmy z Obornik.

Rodzaj palety:

Cena w skupie:

Paleta EUR15,00 – 20,00  zł
Paleta EUR (uszkodzona)9,00 – 14,00 zł
Paleta EUR (II klasa)8,00 – 14,00 zł
Paleta EUR (II klasa - uszkodzona)5,00 – 10,00 zł
Paleta MIX3,00 – 5,00 zł

Porównaj ceny w 132 firmach

Bezpłatnie porównamy ceny w całej okolicy i przedstawimy Ci najlepszą z nich.

Znajdź najlepszą cenę

Bezpłatnie porównamy ceny w całej okolicy i przedstawimy Ci najlepszą z nich.

style="display:block" data-ad-client="ca-pub-2240600407079782" data-ad-slot="7141525204" data-ad-format="auto" data-full-width-responsive="true">

Sprzedaj euro palety w Obornikach i odbierz dodatkowe pieniądze

Palety to produkty podstawowego zaopatrzenia dużej ilości firm będących w Obornikach, w całym województwie wielkopolskim, a dodatkowo na obszarze całej Polski. Tegoż rodzaju produkty wykorzystuje się w celu przenoszenia różnych artykułów. Więc z ich korzyści korzystają przedsięwzięcia przejazdowe, logistyczne oraz zajmujące się fabrykacją, jak i odsprzedażą. Palety mogą być wykonane z drewna, sklejki, a chociażby profesjonalnego surowca. Ich odpowiednia konstrukcja przyzwala na przekazywanie różnych surowców, w tym: towarów jadalnych, rzeczy technicznych, odzieży, surowców i dużo różnych. Palety są szczególnie trwałe, dlatego radzą sobie chociażby z wyjątkowo niebezpiecznymi ekwipunkami. Jeszcze są dobrane bezpośrednio do eksploatacji za pomocą wózków widłowych i z łatwością mieszczą się na autach dostawczych, jak i ciężarowych. Skup palet z miejscowości Obornik trudnią się przejmowaniem tego właśnie gatunku wytworów - również w hurcie i w pojedynczych sztukach. Chętnie kupują pełnowartościowe moduły, bez zniszczeń, jak również pęknięć. Masz w posiadaniu palety, jakie potrzebujesz sprzedać? Już dziś zweryfikuj daną na tejże stronie www mapę Obornik, aby odkryć skup palet z Twojej okolicy. Masz zamiar dowiedzieć się, mniej więcej, ile zyskasz na ich wyprzedaży? Zobacz przeciętne stawki oferowane za palety w tym obszarze.

Znajdź najlepszą cenę

Bezpłatnie porównamy ceny w całej okolicy i przedstawimy Ci najlepszą z nich.

Generated by MPG