Porównaj oferty skupu w 62 firmach

Porównaj ceny w okolicy

Szukasz skupu ? Porównaj ceny w 15 minut. Zacznij od wpisania przybliżonej ilości, a my porównamy ceny i znajdziemy tą najlepszą.

palet

Skup palet Łęczna

Palety ceny Łęczna - skupy euro palet cennik w Łęcznej

Zapoznaj się z cenami palet skupowanych przez firmy z Łęcznej.

Rodzaj palety:

Cena w skupie:

Paleta EUR15,00 – 20,00  zł
Paleta EUR (uszkodzona)9,00 – 14,00 zł
Paleta EUR (II klasa)8,00 – 14,00 zł
Paleta EUR (II klasa - uszkodzona)5,00 – 10,00 zł
Paleta MIX3,00 – 5,00 zł

Porównaj ceny w 132 firmach

Bezpłatnie porównamy ceny w całej okolicy i przedstawimy Ci najlepszą z nich.

Znajdź najlepszą cenę

Bezpłatnie porównamy ceny w całej okolicy i przedstawimy Ci najlepszą z nich.

style="display:block" data-ad-client="ca-pub-2240600407079782" data-ad-slot="7141525204" data-ad-format="auto" data-full-width-responsive="true">

Sprzedaj euro palety w Łęcznej i odbierz dodatkowe pieniądze

Palety to produkty głównego zaopatrzenia wielu zakładów pracujących w Łęcznej, w całym woj. lubelskim, a dodatkowo na obszarze całej Rzeczypospolitej. Tegoż typu produkty niezbędne są w celu przenoszenia różnorodnych wytworów. Zatem z ich dogodności korzystają firmy komunikacyjne, logistyczne i zajmujące się fabrykacją oraz wyprzedażą. Palety mogą być wyprodukowane z drzewa, płyty, a nawet specjalnego surowca. Ich odpowiednia konstrukcja dopuszcza na przenoszenie wielorakich środków, w tym: artykułów pitnych, produktów silnikowych, garderoby, produktów i sporo pozostałych. Palety są niezwykle solidne, zatem radzą sobie chociażby z bardzo wymagającymi towarami. Jednocześnie są dobrane wprost do eksploatacji za pomocą samochodów widłowych plus z łatwością mieszczą się na samochodach dostawczych, a także ciężarowych. Zakup palet z miasta Łęcznej zajmują się przyjmowaniem tego właśnie gatunku towarów - również w hurcie, a dodatkowo w osobnych jednostkach. Chętnie biorą wartościowe podzespoły, bez naruszeń i rozwarstwień. Posiadasz w posiadaniu palety, które pragniesz upłynnić? Już teraz zobacz dodaną na tej witrynie mapę Łęcznej , żeby odszukać skup palet z Twojej okolicy. Planujesz wiedzieć, mniej więcej, ile uzyskasz na ich wyprzedaży? Sprawdź średnie wartości oferowane za palety w tym miejscowości.

Znajdź najlepszą cenę

Bezpłatnie porównamy ceny w całej okolicy i przedstawimy Ci najlepszą z nich.

Generated by MPG