Porównaj oferty skupu w 62 firmach

Porównaj ceny w okolicy

Szukasz skupu ? Porównaj ceny w 15 minut. Zacznij od wpisania przybliżonej ilości, a my porównamy ceny i znajdziemy tą najlepszą.

palet

Skup palet Kielce

Palety ceny Kielce - skupy euro palet cennik w Kielcach

Zapoznaj się z cenami palet skupowanych przez firmy z Kielc.

Rodzaj palety:

Cena w skupie:

Paleta EUR15,00 – 20,00  zł
Paleta EUR (uszkodzona)9,00 – 14,00 zł
Paleta EUR (II klasa)8,00 – 14,00 zł
Paleta EUR (II klasa - uszkodzona)5,00 – 10,00 zł
Paleta MIX3,00 – 5,00 zł

Porównaj ceny w 132 firmach

Bezpłatnie porównamy ceny w całej okolicy i przedstawimy Ci najlepszą z nich.

Znajdź najlepszą cenę

Bezpłatnie porównamy ceny w całej okolicy i przedstawimy Ci najlepszą z nich.

style="display:block" data-ad-client="ca-pub-2240600407079782" data-ad-slot="7141525204" data-ad-format="auto" data-full-width-responsive="true">

Sprzedaj euro palety w Kielcach i odbierz dodatkowe pieniądze

Palety to rzeczy podstawowego uzbrojenia wielu przedsiębiorstw funkcjonujących w Kielcach, w całym województwie świętokrzyskim, a również na obszarze całej Polski. Tego właśnie rodzaju artykuły potrzebne są prosto do doręczania wielorakich wyrobów. Zatem z ich korzyści korzystają przedsięwzięcia tranzytowe, logistyczne oraz zajmujące się produkcją, jak i wyprzedażą. Palety mogą być zbudowane z drewna, płyty, a chociażby specjalnego surowca. Ich odpowiednia struktura zezwala na dostarczanie różnorodnych wytworów, w tym: towarów spożywczych, produktów silnikowych, ubrań, produktów i sporo pozostałych. Palety są bardzo wytrzymałe, dzięki czemu radzą sobie chociażby z bardzo niebezpiecznymi towarami. Jeszcze są dostosowane bezpośrednio do obsługi przy pomocy wózków widłowych oraz z łatwością mieszczą się na samochodach zajmujących się dostawą, jak i ciężarowych. Skup palet z miejscowości Kielc zajmują się odkupywaniem tego rodzaju artykułów - zarówno w hurcie, jak również w osobnych sztukach. Często przyjmują wartościowe komponenty, bez uszkodzeń, jak również pęknięć. Jesteś w posiadaniu palety, jakie planujesz sprzedać? Już teraz sprawdź dodaną na tejże stronie mapkę Kielc, by odnaleźć skup palet z Twojej miejscowości. Chcesz wiedzieć, dokładnie, ile uzyskasz na ich wyprzedaży? Zobacz przeciętne ceny oferowane za palety w tym mieście.

Znajdź najlepszą cenę

Bezpłatnie porównamy ceny w całej okolicy i przedstawimy Ci najlepszą z nich.

Generated by MPG