Porównaj oferty skupu w 62 firmach

Porównaj ceny w okolicy

Szukasz skupu ? Porównaj ceny w 15 minut. Zacznij od wpisania przybliżonej ilości, a my porównamy ceny i znajdziemy tą najlepszą.

palet

Skup palet Kędzierzyn-Koźle

Palety ceny Kędzierzyn-Koźle - skupy euro palet cennik w Kędzierzynie-Koźlu

Zapoznaj się z cenami palet skupowanych przez firmy z Kędzierzyna-Koźla.

Rodzaj palety:

Cena w skupie:

Paleta EUR15,00 – 20,00  zł
Paleta EUR (uszkodzona)9,00 – 14,00 zł
Paleta EUR (II klasa)8,00 – 14,00 zł
Paleta EUR (II klasa - uszkodzona)5,00 – 10,00 zł
Paleta MIX3,00 – 5,00 zł

Porównaj ceny w 132 firmach

Bezpłatnie porównamy ceny w całej okolicy i przedstawimy Ci najlepszą z nich.

Znajdź najlepszą cenę

Bezpłatnie porównamy ceny w całej okolicy i przedstawimy Ci najlepszą z nich.

style="display:block" data-ad-client="ca-pub-2240600407079782" data-ad-slot="7141525204" data-ad-format="auto" data-full-width-responsive="true">

Sprzedaj euro palety w Kędzierzynie-Koźlu i odbierz dodatkowe pieniądze

Palety to rzeczy głównego zaopatrzenia wielu spółek będących w Kędzierzynie-Koźlu, w całym województwie opolskim, a także na obszarze całej Rzeczypospolitej. Tego modelu wyroby służą prosto do transportowania różnorodnych materiałów. Dlatego z ich właściwości korzystają jednostki samochodowe, logistyczne oraz zajmujące się fabrykacją tudzież odsprzedażą. Palety mogą być wytworzone z drzewa, dykty, a nawet specjalnego papieru. Ich właściwa budowa dopuszcza na przekazywanie rozmaitych towarów, w tym: wyrobów pitnych, produktów technicznych, odzieży, produktów oraz sporo różnych. Palety są wyjątkowo odporne, dzięki czemu radzą sobie chociażby z szczególnie trudnymi ciężarami. Plus są dobrane do eksploatacji przy pomocy wózków widłowych, a także z swobodą mieszczą się na samochodach zajmujących się dostawą, jak i ciężarowych. Zakup palet z miasta Kędzierzyna-Koźla zajmują się skupowaniem tego pokroju wyrobów - zarówno w hurcie, jak również w odrębnych sztukach. Chętnie biorą wartościowe podzespoły, bez uszkodzeń i rozwarstwień. Posiadasz w posiadaniu palety, jakie pragniesz spieniężyć? Już teraz zobacz dodaną na tej witrynie mapę Kędzierzyna-Koźla, ażeby zlokalizować skup palet z Twojej okolicy. Masz zamiar dowiedzieć się, dokładnie, ile zyskasz na ich sprzedaży? Zobacz średnie wartości oferowane za palety w tym rejonie.

Znajdź najlepszą cenę

Bezpłatnie porównamy ceny w całej okolicy i przedstawimy Ci najlepszą z nich.

Generated by MPG