Porównaj oferty skupu w 62 firmach

Porównaj ceny w okolicy

Szukasz skupu ? Porównaj ceny w 15 minut. Zacznij od wpisania przybliżonej ilości, a my porównamy ceny i znajdziemy tą najlepszą.

palet

Skup palet Katowice

Palety ceny Katowice - skupy euro palet cennik w Katowicach

Zapoznaj się z cenami palet skupowanych przez firmy z Katowic.

Rodzaj palety:

Cena w skupie:

Paleta EUR15,00 – 20,00  zł
Paleta EUR (uszkodzona)9,00 – 14,00 zł
Paleta EUR (II klasa)8,00 – 14,00 zł
Paleta EUR (II klasa - uszkodzona)5,00 – 10,00 zł
Paleta MIX3,00 – 5,00 zł

Porównaj ceny w 132 firmach

Bezpłatnie porównamy ceny w całej okolicy i przedstawimy Ci najlepszą z nich.

Znajdź najlepszą cenę

Bezpłatnie porównamy ceny w całej okolicy i przedstawimy Ci najlepszą z nich.

style="display:block" data-ad-client="ca-pub-2240600407079782" data-ad-slot="7141525204" data-ad-format="auto" data-full-width-responsive="true">

Sprzedaj euro palety w Katowicach i odbierz dodatkowe pieniądze

Palety to rzeczy głównego zaopatrzenia dużej liczby zakładów działających w Katowicach, w całym województwie śląskim, a też na terenie całej Rzeczypospolitej. Tego charakteru materiały niezbędne są wprost do przesuwania różnorodnych wyrobów. Zatem z ich wartości korzystają firmy tranzytowe, logistyczne oraz trudniące się wytwarzaniem oraz odsprzedażą. Palety mogą być wykonane z drzewa, skleiny, a chociażby specjalnego papieru. Ich odpowiednia konstrukcja zezwala na przenoszenie przeróżnych surowców, w tym: artykułów pitnych, elementów maszynowych, odzieży, półproduktów i sporo pozostałych. Palety są bardzo odporne, dlatego radzą sobie nawet z szczególnie ciężkimi ciężarami. Plus są dostosowane prosto do eksploatacji przy pomocy samochodów widłowych i z łatwością mieszczą się na autach dostawczych tudzież ciężarowych. Zakup palet z regionu Katowic zajmują się kupowaniem tego właśnie modelu towarów - zarówno w hurcie i w sporadycznych sztukach. Najchętniej odkupują wartościowe elementy, bez zniszczeń, jak również pęknięć. Jesteś w posiadaniu palety, które masz zamiar sprzedać? Już dzisiaj obejrzyj daną na tejże witrynie mapkę Katowic, ażeby wyszukać skup palet z Twojej okolicy. Planujesz dowiedzieć się, mniej więcej, ile zgromadzisz na ich wyprzedaży? Zobacz standardowe ceny oferowane za palety w tym mieście.

Znajdź najlepszą cenę

Bezpłatnie porównamy ceny w całej okolicy i przedstawimy Ci najlepszą z nich.

Generated by MPG