Porównaj oferty skupu w 62 firmach

Porównaj ceny w okolicy

Szukasz skupu ? Porównaj ceny w 15 minut. Zacznij od wpisania przybliżonej ilości, a my porównamy ceny i znajdziemy tą najlepszą.

palet

Skup palet Bielsko-Biała

Palety ceny Bielsko-Biała - skupy euro palet cennik w Bielsku-Białej

Zapoznaj się z cenami palet skupowanych przez firmy z Bielska-Białej.

Rodzaj palety:

Cena w skupie:

Paleta EUR15,00 – 20,00  zł
Paleta EUR (uszkodzona)9,00 – 14,00 zł
Paleta EUR (II klasa)8,00 – 14,00 zł
Paleta EUR (II klasa - uszkodzona)5,00 – 10,00 zł
Paleta MIX3,00 – 5,00 zł

Porównaj ceny w 132 firmach

Bezpłatnie porównamy ceny w całej okolicy i przedstawimy Ci najlepszą z nich.

Znajdź najlepszą cenę

Bezpłatnie porównamy ceny w całej okolicy i przedstawimy Ci najlepszą z nich.

style="display:block" data-ad-client="ca-pub-2240600407079782" data-ad-slot="7141525204" data-ad-format="auto" data-full-width-responsive="true">

Sprzedaj euro palety w Bielsku-Białej i odbierz dodatkowe pieniądze

Palety to elementy podstawowego wyposażenia dużej liczby spółek funkcjonujących w Bielsku-Białej, w całym woj. śląskim, a też na obwodzie całej Polski. Tego właśnie gatunku wytwory potrzebne są bezpośrednio do doręczania różnych artykułów. Zatem z ich właściwości korzystają przedsiębiorstwa komunikacyjne, logistyczne i trudniące się produkcją, jak również odsprzedażą. Palety mogą być zrobione z drzewa, sklejki, a chociażby specjalistycznego surowca. Ich właściwa budowa umożliwia na przekazywanie różnych artykułów, w tym: surowców pitnych, składników maszynowych, ubrań, półproduktów i dużo różnych. Palety są niezmiernie pewne, zatem radzą sobie nawet z bardzo ciężkimi towarami. Dodatkowo są przystosowane do obsługi przy pomocy samochodów widłowych, a także z łatwością mieszczą się na autach zajmujących się dostawą oraz ciężarowych. Skup palet z regionu Bielska-Białej zajmują się przyjmowaniem tego właśnie gatunku towarów - zarówno w hurcie plus w odrębnych jednostkach. Chętnie przyjmują wartościowe moduły, bez uszkodzeń, a dodatkowo rozwarstwień. Jesteś w posiadaniu palety, jakie masz zamiar odsprzedać? Już teraz zweryfikuj dodaną na tejże witrynie mapę Bielska-Białej, ażeby znaleźć skup palet z Twojej miejscowości. Potrzebujesz zaczerpnąć informacji, mniej więcej, ile zgromadzisz na ich odsprzedaży? Zobacz standardowe stawki oferowane za palety w tym obszarze.

Znajdź najlepszą cenę

Bezpłatnie porównamy ceny w całej okolicy i przedstawimy Ci najlepszą z nich.

Generated by MPG