Porównaj oferty skupu w 62 firmach

Porównaj ceny w okolicy

Szukasz skupu ? Porównaj ceny w 15 minut. Zacznij od wpisania przybliżonej ilości, a my porównamy ceny i znajdziemy tą najlepszą.

Wyceń telefonicznie: 732 102 948
oleju

Skup oleju przepracowanego Świdnik

Olej przepracowany ceny Świdnik - cenniki odbioru, skupu i utylizacji oleju w Świdniku

Przekonaj się, jakie są kwoty oferowane za przepracowany olej w Świdniku.

Aktualne ceny na listopad 2023

Rodzaj oleju:

Cena w skupie:

Przepracowany olej silnikowyod 0,30 zł netto/kg
Przepracowany olej hydraulicznyod 0,32 zł netto/kg
Przepracowany olej turbinowyod 0,31 zł netto/kg
Przepracowany olej maszynowyod 0,30 zł netto/kg
Przepracowany olej zanieczyszczonyDo indywidualnej wyceny

Znajdź najlepszą cenę

Bezpłatnie porównamy ceny w całej okolicy i przedstawimy Ci najlepszą z nich.

Miejsca, w których zezwala się wyprzedać przepracowany olej w miejscowości Świdnik. Ważne informacje o działalności i nie tylko.

Przepracowany olej może być pod różnymi postaciami dodatkowo większą część z nich można oddać na skupach, które pracują w Świdniku bądź okolicach tego malowniczego miasteczka. Olej przepracowany może powstawać z punktów mechanicznych, lokali gastronomicznych (pubów, restauracji, knajp i tym podobne.) również niemało różnych miejsc, w których wykorzystuje się takiego rodzaju substancje. Takiego rodzaju materiał zapewne może być niekorzystny dla środowiska. Więc warto przypilnować, żeby jego odbiorem zajęła się wyszkolona także kompetentna firma.

Ceny za przepracowany oraz zużyty olej kucharski, automobilowy również nie tylko. Ile zyskasz, jeżeli sprzedasz go w Świdniku?

Dokładne szacunki zależą od wielu czynników, dlatego trudno użyczyć konkretnej odp na zapytanie o dokładne zarobki pochodzące ze sprzedaży nieprzydatnego już oleju. Wielekroć nalicza się je od każdego przekazanego litra. Ostatecznie olej określany przepracowanym może zatem być skupowany za parę, naście lub kilkadziesiąt groszy za każdy litr roztworu. Po więcej wskazówek zapraszamy do zapoznania się z dołączoną na tejże stronie tabelą szacowanych stawek. Natomiast jeżeli planujesz przyswoić określone stawki – umów się bezpośrednio ze skupem, jaki działa także utylizuje olej w Twojej okolicy.

W jakich lokalizacjach spośród Świdnika działają korporacje zajmujące się obrotem, odbiorem dodatkowo utylizowaniem oleju przepracowanego?

Jeśli zależy Ci na poznaniu konkretnych lokalizacji takiego wariantu zakładów - obowiązkowo sprawdź znajdującą się na tej witrynie internetowej mapę. Wyczekują na Ciebie na niej tutejsze skupy zużytego oleju. Zanim postawisz zajrzeć konkretną instytucję - skontaktuj się z jej ludźmi, aby przyswoić precyzyjne kwoty także dowiedzieć się, w których godzinach jest czynna dla swoich klientów.

Znajdź najlepszą cenę

Bezpłatnie porównamy ceny w całej okolicy i przedstawimy Ci najlepszą z nich.