Porównaj oferty skupu w 62 firmach

Porównaj ceny w okolicy

Szukasz skupu ? Porównaj ceny w 15 minut. Zacznij od wpisania przybliżonej ilości, a my porównamy ceny i znajdziemy tą najlepszą.

Wyceń telefonicznie: 732 080 220
oleju

Skup oleju przepracowanego Stargard

Olej przepracowany ceny Stargard - cenniki odbioru, skupu i utylizacji oleju w Stargardzie

Przekonaj się, jakie są kwoty oferowane za przepracowany olej w Stargardzie.

Aktualne ceny na listopad 2023

Rodzaj oleju:

Cena w skupie:

Przepracowany olej silnikowyod 0,30 zł netto/kg
Przepracowany olej hydraulicznyod 0,32 zł netto/kg
Przepracowany olej turbinowyod 0,31 zł netto/kg
Przepracowany olej maszynowyod 0,30 zł netto/kg
Przepracowany olej zanieczyszczonyDo indywidualnej wyceny

Miejsca, w jakich można przehandlować przepracowany olej w mieście Stargard. Ważne informacje o działalności i nie tylko.

Przepracowany olej może być pod różnorodnymi formami dodatkowo większą spośród nich wolno sprzedać na skupach, które funkcjonują w Stargardzie ewentualnie bliskich okolicach tego niesamowitego miasta. Olej przepracowany może powstawać z punktów mechanicznych, punktów gastronomicznych (barów, restauracji, knajp i tym podobne.) dodatkowo niemało innych pomieszczeń, w których stosuje się takiego rodzaju substancje. Takiego rodzaju surowiec prawdopodobnie może być szkodliwy dla otoczenia. Zatem warto przypilnować, aby jego odbiorem zajęła się wyszkolona również specjalna firma.

Stawki za przepracowany oraz wykorzystany olej gastronomiczny, samochodowy oraz nie tylko. Ile dostaniesz, jeśli odsprzedasz go w Stargardzie?

Konkretne szacunki zależą od wielu składników, dlatego niełatwo użyczyć konkretnej odp na pytanie o rzeczywiste profity wychodzące z wyprzedaży zbędnego już oleju. Przeważnie nalicza się je od wszelkiego wykupionego litra. Finalnie olej zwany przepracowanym może zatem być skupowany za kilka, kilkanaście lub kilkadziesiąt groszy za każdy litr roztworu. Po więcej info zachęcamy do zaznajomienia się z dołączoną na tejże stronie tabelką średnich wartości. Oraz jeśli zmierzasz przyswoić szczegółowe wartości – skontaktuj się zwyczajnie ze skupem, jaki funkcjonuje plus utylizuje olej w Twoim sąsiedztwie.

W jakich lokalizacjach spośród Stargardu działają firmy zajmujące się handlem, odbiorem również utylizowaniem oleju przepracowanego?

Jeśli zależy Ci na poznaniu szczegółowych lokalizacji tego wariantu zakładów - bezapelacyjnie sprawdź znajdującą się na tejże stronie internetowej mapę. Czekają na Ciebie na niej lokalne skupy wykorzystanego oleju. Zanim postawisz odwiedzić wybraną instytucję - skontaktuj się z jej pracownikami, by przyswoić dokładne stawki i dowiedzieć się, w których godzinach jest czynna dla tutejszych klientów.

Znajdź najlepszą cenę

Bezpłatnie porównamy ceny w całej okolicy i przedstawimy Ci najlepszą z nich.