Porównaj oferty skupu w 62 firmach

Porównaj ceny w okolicy

Szukasz skupu ? Porównaj ceny w 15 minut. Zacznij od wpisania przybliżonej ilości, a my porównamy ceny i znajdziemy tą najlepszą.

Wyceń telefonicznie: 732 080 220
oleju

Skup oleju przepracowanego Sokołów Podlaski

Olej przepracowany ceny Sokołów Podlaski - cenniki odbioru, skupu i utylizacji oleju w Sokołowie Podlaskim

Przekonaj się, jakie są kwoty oferowane za przepracowany olej w Sokołowie Podlaskim.

Aktualne ceny na listopad 2023

Rodzaj oleju:

Cena w skupie:

Przepracowany olej silnikowyod 0,30 zł netto/kg
Przepracowany olej hydraulicznyod 0,32 zł netto/kg
Przepracowany olej turbinowyod 0,31 zł netto/kg
Przepracowany olej maszynowyod 0,30 zł netto/kg
Przepracowany olej zanieczyszczonyDo indywidualnej wyceny

Miejsca, w których można odsprzedać przepracowany olej w miejscowości Sokołów Podlaski. Ważne informacje o działalności i nie tylko.

Przepracowany olej może występować pod różnorodnymi postaciami plus dużą ilość spośród nich wolno oddać na skupach, które działają w Sokołowie Podlaskim lub okolicach tego właśnie wspaniałego miasteczka. Olej przepracowany może powstawać spośród zakładów mechanicznych, lokali gastronomicznych (pubów, restauracji, knajp itp.) też sporo odmiennych miejsc, w jakich stosuje się takiego typu substancje. Takiego wariantu środek prawdopodobnie może być niebezpieczny dla środowiska. Dlatego należałoby upilnować, żeby jego odbiorem zajęła się wyszkolona także specjalityczna firma.

Cenniki za przepracowany oraz wykorzystany olej kucharski, samochodowy oraz nie tylko. Ile uzyskasz, jeżeli spieniężysz go w Sokołowie Podlaskim?

Dokładne kosztorysy zależą od dużej ilości składników, więc niełatwo udzielić jednoznacznej odpowiedzi na zapytanie o dokładne zarobki wynikające z odsprzedaży bezwartościowego już oleju. Wielokrotnie nalicza się je od wszelkiego wykupionego litra. Finalnie olej zwany przepracowanym może zatem być skupowany za parę, naście lub kilkadziesiąt groszy za każdy litr roztworu. Po więcej informacji zachęcamy do zaznajomienia się z dodaną na tej stronie tabelką szacowanych stawek. Oraz jeśli zamierzasz poznać szczegółowe kwoty – skontaktuj się osobiście ze skupem, który pracuje także utylizuje olej w Twojej bliskiej okolicy.

W jakich lokalizacjach z Sokołowa Podlaskiego działają korporacje zajmujące się zakupem, odbiorem także utylizowaniem oleju przepracowanego?

Jeśli zależy Tobie na poznaniu konkretnych lokalizacji tego typu interesów - nieodwołalnie zobacz znajdującą się na tej stronie www mapę. Wyczekują na Ciebie na niej lokalne skupy zużytego oleju. Zanim postawisz zajrzeć konkretną firmę - skontaktuj się z jej ludźmi, by zaznajomić określone kwoty także dowiedzieć się, w jakich porach jest otwarta dla miejscowych klientów.

Znajdź najlepszą cenę

Bezpłatnie porównamy ceny w całej okolicy i przedstawimy Ci najlepszą z nich.