Porównaj oferty skupu w 62 firmach

Porównaj ceny w okolicy

Szukasz skupu ? Porównaj ceny w 15 minut. Zacznij od wpisania przybliżonej ilości, a my porównamy ceny i znajdziemy tą najlepszą.

Wyceń telefonicznie: 732 102 948
oleju

Skup oleju przepracowanego Słubice

Olej przepracowany ceny Słubice - cenniki odbioru, skupu i utylizacji oleju w Słubicach

Przekonaj się, jakie są kwoty oferowane za przepracowany olej w Słubicach.

Aktualne ceny na Wrzesień 2023

Rodzaj oleju:

Cena w skupie:

Przepracowany olej silnikowyod 0,30 zł netto/kg
Przepracowany olej hydraulicznyod 0,32 zł netto/kg
Przepracowany olej turbinowyod 0,31 zł netto/kg
Przepracowany olej maszynowyod 0,30 zł netto/kg
Przepracowany olej zanieczyszczonyDo indywidualnej wyceny

Znajdź najlepszą cenę

Bezpłatnie porównamy ceny w całej okolicy i przedstawimy Ci najlepszą z nich.

Miejsca, w których nie ma przeszkód odsprzedać przepracowany olej w mieście Słubice. Ważne kwestie o działalności i nie tylko.

Przepracowany olej może występować pod przeróżnymi postaciami dodatkowo dużą ilość z nich można odsprzedać na skupach, które funkcjonują w Słubicach lub okolicach tego urokliwego miasta. Olej przepracowany może wywodzić się z punktów mechanicznych, punktów kucharskich (barów, restauracji, knajp i tym podobne.) dodatkowo sporo innych miejsc, w których wykorzystuje się tego gatunku substancje. Takiego także wariantu surowiec zapewne może być groźny dla otoczenia. Więc należałoby przypilnować, aby jego odbiorem zajęła się wykwalifikowana także specjalna firma.

Stawki za przepracowany oraz niepotrzebny olej gastronomiczny, samochodowy plus nie tylko. Ile uzyskasz, jeżeli sprzedasz go w Słubicach?

Dokładne szacunki zależą od wielu czynników, zatem ciężko dać jednoznacznej odp na pytanie o konkretne profity płynące ze sprzedaży zużytego już oleju. Głównie nalicza się je od każdego oddanego litra. Finalnie olej określany przepracowanym może więc być skupowany za parę, kilkanaście lub kilkadziesiąt grosików za każdy litr roztworu. Po więcej info namawiamy do zaznajomienia się z dołączoną na tej stronie tabelą średnich stawek. I jeżeli pragniesz poznać określone stawki – skontaktuj się bezpośrednio ze skupem, który pracuje dodatkowo utylizuje olej w Twojej okolicy.

W jakich lokalizacjach spośród Słubic działają korporacje zajmujące się obrotem, odbiorem również utylizowaniem oleju przepracowanego?

Jeżeli zależy Tobie na zapoznaniu szczegółowych lokalizacji takiego gatunku biznesów - przymusowo zweryfikuj znajdującą się na tejże stronie www mapę. Czekają na Ciebie na niej lokalne skupy wysłużonego oleju. Zanim postawisz zajrzeć wybraną instytucję - skontaktuj się z jej pracownikami, żeby przyswoić dokładne stawki także dowiedzieć się, w których porach jest otwarta dla tutejszych klientów.

Znajdź najlepszą cenę

Bezpłatnie porównamy ceny w całej okolicy i przedstawimy Ci najlepszą z nich.