Porównaj oferty skupu w 62 firmach

Porównaj ceny w okolicy

Szukasz skupu ? Porównaj ceny w 15 minut. Zacznij od wpisania przybliżonej ilości, a my porównamy ceny i znajdziemy tą najlepszą.

Wyceń telefonicznie: 732 080 220
oleju

Skup oleju przepracowanego Radzymin

Olej przepracowany ceny Radzymin - cenniki odbioru, skupu i utylizacji oleju w Radzyminie

Przekonaj się, jakie są kwoty oferowane za przepracowany olej w Radzyminie.

Aktualne ceny na listopad 2023

Rodzaj oleju:

Cena w skupie:

Przepracowany olej silnikowyod 0,30 zł netto/kg
Przepracowany olej hydraulicznyod 0,32 zł netto/kg
Przepracowany olej turbinowyod 0,31 zł netto/kg
Przepracowany olej maszynowyod 0,30 zł netto/kg
Przepracowany olej zanieczyszczonyDo indywidualnej wyceny

Miejsca, w jakich wolno przehandlować przepracowany olej w mieście Radzymin. Ważne informacje o działalności i nie tylko.

Przepracowany olej może być dostępny pod przeróżnymi formami także większą spośród nich można odsprzedać na skupach, które funkcjonują w Radzyminie lub bliskich okolicach tego doskonałego miasta. Olej przepracowany może pochodzić spośród warsztatów technicznych, punktów kucharskich (pubów, restauracji, knajp itp.) również dużo innych pomieszczeń, w jakich stosuje się tego rodzaju substancje. Tego też pokroju surowiec pewno może być niekorzystny dla środowiska. Zatem warto dopatrzyć, aby jego odbiorem zajęła się wykwalifikowana dodatkowo profesjonalna jednostka.

Stawki za przepracowany plus zużyty olej gastronomiczny, automobilowy a nie tylko. Ile otrzymasz, jeżeli sprzedasz go w Radzyminie?

Dokładne kosztorysy zależą od wielu czynników, dlatego trudno udzielić informacji konkretnej odp na pytanie o rzeczywiste zyski powstające z wyprzedaży zbytecznego już oleju. Głównie nalicza się je od każdego wykupionego litra. Finalnie olej zwany przepracowanym może zatem być skupowany za kilka, kilkanaście ewentualnie kilkadziesiąt groszy za każdy litr substancji. Po więcej informacji nakłaniamy do zaznajomienia się z dodaną na tej stronie tabelą szacowanych cen. I jeśli pragniesz poznać określone odpłatności – skontaktuj się osobiście ze skupem, który funkcjonuje oraz utylizuje olej w Twoim sąsiedztwie.

W jakich lokalizacjach spośród Radzymina funkcjonują firmy zajmujące się skupem, odbiorem także utylizowaniem oleju przepracowanego?

Jeżeli zależy Tobie na poznaniu konkretnych pozycji takiego typu zakładów - obowiązkowo sprawdź znajdującą się na tejże stronie mapkę. Czekają na Ciebie na niej niedalekie skupy zużytego oleju. Zanim postawisz odwiedzić wyszukaną spółkę - skontaktuj się z jej ludźmi, żeby zaznajomić określone kwoty również dowiedzieć się, w których porach jest dostępna dla miejscowych klientów.

Znajdź najlepszą cenę

Bezpłatnie porównamy ceny w całej okolicy i przedstawimy Ci najlepszą z nich.