Porównaj oferty skupu w 62 firmach

Porównaj ceny w okolicy

Szukasz skupu ? Porównaj ceny w 15 minut. Zacznij od wpisania przybliżonej ilości, a my porównamy ceny i znajdziemy tą najlepszą.

Wyceń telefonicznie: 732 080 220
oleju

Skup oleju przepracowanego Radom

Olej przepracowany ceny Radom - cenniki odbioru, skupu i utylizacji oleju w Radomiu

Przekonaj się, jakie są kwoty oferowane za przepracowany olej w Radomiu.

Aktualne ceny na maj 2024

Rodzaj oleju:

Cena w skupie:

Przepracowany olej silnikowyod 0,30 zł netto/kg
Przepracowany olej hydraulicznyod 0,32 zł netto/kg
Przepracowany olej turbinowyod 0,31 zł netto/kg
Przepracowany olej maszynowyod 0,30 zł netto/kg
Przepracowany olej zanieczyszczonyDo indywidualnej wyceny

Miejsca, w których można zbyć przepracowany olej w miejscowości Radom. Ważne kwestie o działalności i nie tylko.

Przepracowany olej może być pod rozmaitymi formami również większą część spośród nich wolno sprzedać na skupach, które wykonują swoja pracę w Radomiu lub okolicach tego właśnie doskonałego miasteczka. Olej przepracowany może pochodzić z zakładów mechanicznych, punktów gastronomicznych (pubów, restauracji, knajp itp.) i sporo różnych miejsc, w jakich korzysta się takiego typu substancje. Tego też gatunku materiał prawdopodobnie może być kłopotliwy dla otoczenia. Dlatego należałoby dojrzeć, aby jego odbiorem zajęła się wyszkolona i doświadczona firma.

Ceny za przepracowany również zużyty olej kucharski, automobilowy dodatkowo nie tylko. Ile uzyskasz, jeśli odsprzedasz go w Radomiu?

Konkretne kosztorysy zależą od dużej ilości składników, dlatego trudno udzielić informacji konkretnej odpowiedzi na zapytanie o faktyczne wpływy wynikające z odsprzedaży zbędnego już oleju. Najczęściej nalicza się je od wszelkiego spieniężonego litra. Ostatecznie olej zwany przepracowanym może zatem być skupowany za kilka, naście bądź kilkadziesiąt grosików za każdy litr roztworu. Po więcej informacji namawiamy do zaznajomienia się z dołączoną na tejże stronie tablicą szacowanych stawek. I jeżeli chcesz poznać określone stawki – skontaktuj się zwyczajnie ze skupem, jaki działa i utylizuje olej w Twojej okolicy.

W jakich lokalizacjach spośród Radomia wykonują swoją pracę firmy zajmujące się obrotem, odbiorem również utylizowaniem oleju przepracowanego?

Jeśli zależy Ci na zapoznaniu szczegółowych lokalizacji takiego wariantu zakładów - obowiązkowo zobacz znajdującą się na tej stronie mapkę. Oczekują na Ciebie na niej bliskie skupy wykorzystanego oleju. Zanim postawisz odwiedzić wybraną spółkę - skontaktuj się z jej pracownikami, by przyswoić szczegółowe kwoty i dowiedzieć się, w jakich godzinach jest dostępna dla swoich klientów.

Sprawdź inne nasze miasta

Skup oleju przepracowanego w Śremie
Skup oleju przepracowanego w Wągrowcu
Skup oleju przepracowanego w Mielcu
Skup oleju przepracowanego w Kutnie
Skup oleju przepracowanego w Świętochłowicach

Znajdź najlepszą cenę

Bezpłatnie porównamy ceny w całej okolicy i przedstawimy Ci najlepszą z nich.