Porównaj oferty skupu w 62 firmach

Porównaj ceny w okolicy

Szukasz skupu ? Porównaj ceny w 15 minut. Zacznij od wpisania przybliżonej ilości, a my porównamy ceny i znajdziemy tą najlepszą.

Wyceń telefonicznie: 732 102 948
oleju

Skup oleju przepracowanego Przasnysz

Olej przepracowany ceny Przasnysz - cenniki odbioru, skupu i utylizacji oleju w Przasnyszu

Przekonaj się, jakie są kwoty oferowane za przepracowany olej w Przasnyszu.

Aktualne ceny na listopad 2023

Rodzaj oleju:

Cena w skupie:

Przepracowany olej silnikowyod 0,30 zł netto/kg
Przepracowany olej hydraulicznyod 0,32 zł netto/kg
Przepracowany olej turbinowyod 0,31 zł netto/kg
Przepracowany olej maszynowyod 0,30 zł netto/kg
Przepracowany olej zanieczyszczonyDo indywidualnej wyceny

Znajdź najlepszą cenę

Bezpłatnie porównamy ceny w całej okolicy i przedstawimy Ci najlepszą z nich.

Miejsca, w jakich jest dozwolone odsprzedać przepracowany olej w mieście Przasnysz. Ważne informacje o działalności i nie tylko.

Przepracowany olej może występować pod różnorodnymi postaciami i dużą ilość spośród nich wolno sprzedać na skupach, które wykonują swoja pracę w Przasnyszu albo bliskich okolicach tego doskonałego miasta. Olej przepracowany może powstawać z warsztatów mechanicznych, lokali kucharskich (pubów, restauracji, knajp itp.) także wielu odmiennych pomieszczeń, w jakich wykorzystuje się tego gatunku substancje. Takiego także gatunku surowiec zapewne może być zabójczy dla otoczenia. Zatem należałoby upilnować, żeby jego odbiorem zajęła się wykwalifikowana i specjalityczna jednostka.

Stawki za przepracowany także wykorzystany olej gastronomiczny, samochodowy i nie tylko. Ile otrzymasz, jeśli przehandlujesz go w Przasnyszu?

Dokładne kosztorysy są zależne od wielu składników, więc trudno udostępnić jednoznacznej odpowiedzi na zapytanie o dokładne zyski płynące z wyprzedaży bezwartościowego już oleju. Systematycznie nalicza się je od wszelkiego przehandlowanego litra. Ostatecznie olej określany przepracowanym może zatem być skupowany za parę, kilkanaście ewentualnie kilkadziesiąt grosików za każdy litr roztworu. Po więcej info zapraszamy do zaznajomienia się z dołączoną na tejże stronie internetowej tabelką szacowanych wartości. Natomiast jeżeli pragniesz poznać konkretne ceny – umów się osobiście ze skupem, który funkcjonuje plus utylizuje olej w Twojej bliskiej okolicy.

W jakich lokalizacjach spośród Przasnysza wykonują swoją pracę firmy zajmujące się zakupem, odbiorem oraz utylizowaniem oleju przepracowanego?

Jeżeli zależy Tobie na zapoznaniu dokładnych pozycji tego rodzaju biznesów - bezwarunkowo zobacz znajdującą się na tejże stronie internetowej mapkę. Wyczekują na Ciebie na niej niedalekie skupy zużytego oleju. Zanim postawisz zajrzeć wybraną firmę - skontaktuj się z jej pracownikami, aby przyswoić precyzyjne kwoty oraz dowiedzieć się, w których godzinach jest czynna dla tutejszych klientów.

Znajdź najlepszą cenę

Bezpłatnie porównamy ceny w całej okolicy i przedstawimy Ci najlepszą z nich.