Porównaj oferty skupu w 62 firmach

Porównaj ceny w okolicy

Szukasz skupu ? Porównaj ceny w 15 minut. Zacznij od wpisania przybliżonej ilości, a my porównamy ceny i znajdziemy tą najlepszą.

Wyceń telefonicznie: 732 080 220
oleju

Skup oleju przepracowanego Prudnik

Olej przepracowany ceny Prudnik - cenniki odbioru, skupu i utylizacji oleju w Prudniku

Przekonaj się, jakie są kwoty oferowane za przepracowany olej w Prudniku.

Aktualne ceny na listopad 2023

Rodzaj oleju:

Cena w skupie:

Przepracowany olej silnikowyod 0,30 zł netto/kg
Przepracowany olej hydraulicznyod 0,32 zł netto/kg
Przepracowany olej turbinowyod 0,31 zł netto/kg
Przepracowany olej maszynowyod 0,30 zł netto/kg
Przepracowany olej zanieczyszczonyDo indywidualnej wyceny

Miejsca, w których jest dozwolone sprzedać przepracowany olej w miejscowości Prudnik. Informacje o działalności i nie tylko.

Przepracowany olej może być dostępny pod różnorakimi formami oraz większą spośród nich wolno odsprzedać na skupach, które funkcjonują w Prudniku albo bliskich okolicach tego fantastycznego miasta. Olej przepracowany może powstawać z punktów mechanicznych, lokali gastronomicznych (pubów, restauracji, knajp itp.) dodatkowo dużo innych miejsc, w których wykorzystuje się takiego typu substancje. Takiego także rodzaju środek może być niekorzystny dla otoczenia. Zatem warto dopatrzyć, by jego odbiorem zajęła się wykwalifikowana dodatkowo profesjonalna firma.

Stawki za przepracowany i wykorzystany olej kucharski, samochodowy i nie tylko. Ile dostaniesz, jeśli przehandlujesz go w Prudniku?

Konkretne szacunki są zależne od dużej ilości elementów, zatem ciężko udzielić informacji jasnej odpowiedzi na pytanie o dokładne wpływy powstające z wyprzedaży bezużytecznego już oleju. Niejednokrotnie nalicza się je od wszelkiego oddanego litra. Ostatecznie olej określany przepracowanym może więc być skupowany za kilka, kilkanaście lub kilkadziesiąt groszy za każdy litr substancji. Po więcej informacji zapraszamy do zapoznania się z dołączoną na tej stronie tablicą szacowanych wartości. A jeśli potrzebujesz poznać określone kwoty – umów się osobiście ze skupem, jaki pracuje i utylizuje olej w Twojej bliskiej okolicy.

W jakich miejscach spośród Prudnika funkcjonują korporacje zajmujące się skupem, odbiorem oraz utylizowaniem oleju przepracowanego?

Jeśli zależy Tobie na poznaniu szczegółowych lokalizacji tego typu zakładów - bezwzględnie zweryfikuj znajdującą się na tejże witrynie internetowej mapę. Oczekują na Ciebie na niej miejscowe skupy zużytego oleju. Zanim postawisz odwiedzić wybraną firmę - skontaktuj się z jej pracownikami, by zapoznać precyzyjne stawki oraz dowiedzieć się, w których godzinach jest czynna dla swoich klientów.

Znajdź najlepszą cenę

Bezpłatnie porównamy ceny w całej okolicy i przedstawimy Ci najlepszą z nich.