Porównaj oferty skupu w 62 firmach

Porównaj ceny w okolicy

Szukasz skupu ? Porównaj ceny w 15 minut. Zacznij od wpisania przybliżonej ilości, a my porównamy ceny i znajdziemy tą najlepszą.

Wyceń telefonicznie: 732 102 948
oleju

Skup oleju przepracowanego Piotrków Trybunalski

Olej przepracowany ceny Piotrków Trybunalski - cenniki odbioru, skupu i utylizacji oleju w Piotrkowie Trybunalskim

Przekonaj się, jakie są kwoty oferowane za przepracowany olej w Piotrkowie Trybunalskim.

Aktualne ceny na listopad 2023

Rodzaj oleju:

Cena w skupie:

Przepracowany olej silnikowyod 0,30 zł netto/kg
Przepracowany olej hydraulicznyod 0,32 zł netto/kg
Przepracowany olej turbinowyod 0,31 zł netto/kg
Przepracowany olej maszynowyod 0,30 zł netto/kg
Przepracowany olej zanieczyszczonyDo indywidualnej wyceny

Znajdź najlepszą cenę

Bezpłatnie porównamy ceny w całej okolicy i przedstawimy Ci najlepszą z nich.

Miejsca, w których jest dozwolone zbyć przepracowany olej w miejscowości Piotrków Trybunalski. Informacje o działalności i nie tylko.

Przepracowany olej może występować pod różnymi formami również większą spośród nich wolno sprzedać na skupach, które wykonują swoja pracę w Piotrkowie Trybunalskim ewentualnie sąsiednich okolicach tego właśnie miłego miasteczka. Olej przepracowany może wywodzić się z warsztatów mechanicznych, lokali kucharskich (pubów, restauracji, knajp itp.) również sporo innych pomieszczeń, w jakich zużywa się tego rodzaju substancje. Tego też wariantu surowiec może być niebezpieczny dla otoczenia. Więc warto dopatrzyć, ażeby jego odbiorem zajęła się fachowa oraz specjalna firma.

Cenniki za przepracowany i niepotrzebny olej gastronomiczny, samochodowy i nie tylko. Ile dostaniesz, jeżeli spieniężysz go w Piotrkowie Trybunalskim?

Dokładne szacunki zależą od dużej ilości składników, zatem niełatwo dać konkretnej odpowiedzi na pytanie o dokładne wpływy płynące z wyprzedaży niepotrzebnego już oleju. Systematycznie nalicza się je od wszystkiego spieniężonego litra. Finalnie olej zwany przepracowanym może zatem być skupowany za kilka, naście lub kilkadziesiąt groszy za każdy litr substancji. Po więcej informacji nakłaniamy do zaznajomienia się z dołączoną na tejże stronie www tablicą średnich cen. I jeżeli zamierzasz zapoznać konkretne kwoty – umów się zwyczajnie ze skupem, jaki funkcjonuje i utylizuje olej w Twojej okolicy.

W jakich lokalizacjach spośród Piotrkowa Trybunalskiego wykonują swoją pracę jednostki zajmujące się handlem, odbiorem plus utylizowaniem oleju przepracowanego?

Jeżeli zależy Ci na zapoznaniu konkretnych lokalizacji takiego pokroju biznesów - przymusowo zweryfikuj znajdującą się na tej witrynie internetowej mapę. Oczekują na Ciebie na niej miejscowe skupy zużytego oleju. Zanim postawisz odwiedzić konkretną spółkę - skontaktuj się z jej ludźmi, by przyswoić szczegółowe stawki i dowiedzieć się, w których godzinach jest otwarta dla swoich klientów.

Znajdź najlepszą cenę

Bezpłatnie porównamy ceny w całej okolicy i przedstawimy Ci najlepszą z nich.