Porównaj oferty skupu w 62 firmach

Porównaj ceny w okolicy

Szukasz skupu ? Porównaj ceny w 15 minut. Zacznij od wpisania przybliżonej ilości, a my porównamy ceny i znajdziemy tą najlepszą.

Wyceń telefonicznie: 732 102 948
oleju

Skup oleju przepracowanego Nowa Sól

Olej przepracowany ceny Nowa Sól - cenniki odbioru, skupu i utylizacji oleju w Nowej Soli

Przekonaj się, jakie są kwoty oferowane za przepracowany olej w Nowej Soli.

Aktualne ceny na listopad 2023

Rodzaj oleju:

Cena w skupie:

Przepracowany olej silnikowyod 0,30 zł netto/kg
Przepracowany olej hydraulicznyod 0,32 zł netto/kg
Przepracowany olej turbinowyod 0,31 zł netto/kg
Przepracowany olej maszynowyod 0,30 zł netto/kg
Przepracowany olej zanieczyszczonyDo indywidualnej wyceny

Znajdź najlepszą cenę

Bezpłatnie porównamy ceny w całej okolicy i przedstawimy Ci najlepszą z nich.

Miejsca, w których jest dozwolone odsprzedać przepracowany olej w mieście Nowa Sól. Ważne kwestie o działalności i nie tylko.

Przepracowany olej może być dostępny pod przeróżnymi postaciami oraz dużą ilość spośród nich można odsprzedać na skupach, które funkcjonują w Nowej Soli bądź bliskich okolicach tego urokliwego miasteczka. Olej przepracowany może wywodzić się z punktów mechanicznych, punktów kucharskich (pubów, restauracji, knajp i tym podobne.) również wielu odmiennych pomieszczeń, w których wykorzystuje się tego gatunku substancje. Tego rodzaju surowiec może być szkodliwy dla otoczenia. Zatem należałoby dojrzeć, by jego odbiorem zajęła się wykwalifikowana oraz profesjonalna jednostka.

Ceny za przepracowany oraz zużyty olej kucharski, samochodowy również nie tylko. Ile zdobędziesz, jeżeli spieniężysz go w Nowej Soli?

Konkretne kosztorysy zależą od dużej ilości czynników, dlatego ciężko info konkretnej odpowiedzi na pytanie o rzeczywiste profity wychodzące ze sprzedaży bezużytecznego już oleju. Najczęściej nalicza się je od wszystkiego przekazanego litra. Ostatecznie olej określany przepracowanym może więc być skupowany za parę, naście albo kilkadziesiąt groszy za każdy litr substancji. Po więcej wskazówek namawiamy do zapoznania się z dodaną na tej stronie internetowej tablicą średnich wartości. I jeśli pragniesz poznać konkretne ceny – skontaktuj się osobiście ze skupem, który działa również utylizuje olej w Twojej bliskiej okolicy.

W jakich miejscach z Nowej Soli działają korporacje zajmujące się skupem, odbiorem także utylizowaniem oleju przepracowanego?

Jeśli zależy Tobie na zapoznaniu konkretnych lokalizacji takiego typu biznesów - przymusowo zobacz znajdującą się na tej stronie mapę. Oczekują na Ciebie na niej tutejsze skupy wykorzystanego oleju. Zanim postawisz odwiedzić wyszukaną instytucję - skontaktuj się z jej pracownikami, żeby zaznajomić określone ceny dodatkowo dowiedzieć się, w jakich godzinach jest otwarta dla miejscowych klientów.

Znajdź najlepszą cenę

Bezpłatnie porównamy ceny w całej okolicy i przedstawimy Ci najlepszą z nich.