Porównaj oferty skupu w 62 firmach

Porównaj ceny w okolicy

Szukasz skupu ? Porównaj ceny w 15 minut. Zacznij od wpisania przybliżonej ilości, a my porównamy ceny i znajdziemy tą najlepszą.

Wyceń telefonicznie: 732 080 220
oleju

Skup oleju przepracowanego Mysłowice

Olej przepracowany ceny Mysłowice - cenniki odbioru, skupu i utylizacji oleju w Mysłowicach

Przekonaj się, jakie są kwoty oferowane za przepracowany olej w Mysłowicach.

Aktualne ceny na listopad 2023

Rodzaj oleju:

Cena w skupie:

Przepracowany olej silnikowyod 0,30 zł netto/kg
Przepracowany olej hydraulicznyod 0,32 zł netto/kg
Przepracowany olej turbinowyod 0,31 zł netto/kg
Przepracowany olej maszynowyod 0,30 zł netto/kg
Przepracowany olej zanieczyszczonyDo indywidualnej wyceny

Miejsca, w jakich jest dozwolone wyprzedać przepracowany olej w mieście Mysłowice. Informacje o działalności i nie tylko.

Przepracowany olej może występować pod przeróżnymi postaciami oraz dużą ilość spośród nich wolno oddać na skupach, które wykonują swoja pracę w Mysłowicach bądź sąsiednich okolicach tego właśnie miłego miasteczka. Olej przepracowany może powstawać spośród zakładów mechanicznych, punktów gastronomicznych (pubów, restauracji, knajp i tym podobne.) też dużo innych pomieszczeń, w których stosuje się tego typu substancje. Takiego także rodzaju środek może być niekorzystny dla środowiska. Zatem należałoby dopatrzyć, aby jego odbiorem zajęła się wyspecjalizowana dodatkowo rzetelna jednostka.

Stawki za przepracowany plus wykorzystany olej kucharski, automobilowy plus nie tylko. Ile zdobędziesz, jeśli sprzedasz go w Mysłowicach?

Konkretne kosztorysy zależą od dużej ilości elementów, zatem trudno dać jasnej odp na pytanie o konkretne profity płynące z wyprzedaży zbędnego już oleju. Nierzadko nalicza się je od wszelkiego sprzedanego litra. Finalnie olej określany przepracowanym może zatem być skupowany za kilka, kilkanaście albo kilkadziesiąt groszy za każdy litr substancji. Po więcej informacji namawiamy do zaznajomienia się z dodaną na tejże stronie tabelą szacowanych cen. Oraz jeśli zmierzasz przyswoić określone wartości – umów się zwyczajnie ze skupem, który funkcjonuje oraz utylizuje olej w Twojej okolicy.

W jakich miejscach spośród Mysłowic wykonują swoją pracę jednostki zajmujące się obrotem, odbiorem również utylizowaniem oleju przepracowanego?

Jeżeli zależy Tobie na poznaniu szczegółowych pozycji tego wariantu zakładów - obowiązkowo sprawdź znajdującą się na tejże stronie mapę. Oczekują na Ciebie na niej miejscowe skupy wykorzystanego oleju. Zanim postawisz odwiedzić konkretną jednostkę - skontaktuj się z jej ludźmi, żeby zaznajomić określone kwoty dodatkowo dowiedzieć się, w których godzinach jest otwarta dla swoich klientów.

Znajdź najlepszą cenę

Bezpłatnie porównamy ceny w całej okolicy i przedstawimy Ci najlepszą z nich.