Porównaj oferty skupu w 62 firmach

Porównaj ceny w okolicy

Szukasz skupu ? Porównaj ceny w 15 minut. Zacznij od wpisania przybliżonej ilości, a my porównamy ceny i znajdziemy tą najlepszą.

Wyceń telefonicznie: 732 080 220
oleju

Skup oleju przepracowanego Katowice

Olej przepracowany ceny Katowice - cenniki odbioru, skupu i utylizacji oleju w Katowicach

Przekonaj się, jakie są kwoty oferowane za przepracowany olej w Katowicach.

Aktualne ceny na czerwiec 2024

Rodzaj oleju:

Cena w skupie:

Przepracowany olej silnikowyod 0,30 zł netto/kg
Przepracowany olej hydraulicznyod 0,32 zł netto/kg
Przepracowany olej turbinowyod 0,31 zł netto/kg
Przepracowany olej maszynowyod 0,30 zł netto/kg
Przepracowany olej zanieczyszczonyDo indywidualnej wyceny

Miejsca, w jakich jest dozwolone wysprzedać przepracowany olej w mieście Katowice. Informacje o działalności i nie tylko.

Przepracowany olej może być dostępny pod różnymi formami również dużą ilość spośród nich można sprzedać na skupach, które pracują w Katowicach albo okolicach tego znakomitego miasteczka. Olej przepracowany może pochodzić z warsztatów mechanicznych, punktów kucharskich (pubów, restauracji, knajp itp.) też wielu odmiennych miejsc, w których używa się tego gatunku substancje. Takiego wariantu surowiec pewno może być szkodliwy dla środowiska. Zatem należałoby przypilnować, ażeby jego odbiorem zajęła się wyspecjalizowana dodatkowo specjalna jednostka.

Cenniki za przepracowany dodatkowo wykorzystany olej kucharski, samochodowy także nie tylko. Ile otrzymasz, jeżeli sprzedasz go w Katowicach?

Konkretne kosztorysy zależą od dużej ilości składników, zatem ciężko dać jasnej odp na pytanie o dokładne zarobki pochodzące z odsprzedaży zbędnego już oleju. Najczęściej nalicza się je od każdego oddanego litra. Ostatecznie olej nazywany przepracowanym może zatem być skupowany za kilka, naście ewentualnie kilkadziesiąt grosików za każdy litr roztworu. Po więcej info nakłaniamy do zapoznania się z dołączoną na tej stronie www tabelką szacowanych cen. Natomiast jeśli zamierzasz przyswoić poszczególne kwoty – umów się bezpośrednio ze skupem, który działa dodatkowo utylizuje olej w Twoim sąsiedztwie.

W jakich miejscach z Katowic wykonują swoją pracę jednostki zajmujące się zakupem, odbiorem plus utylizowaniem oleju przepracowanego?

Jeśli zależy Ci na poznaniu konkretnych pozycji takiego modelu zakładów - koniecznie zobacz znajdującą się na tejże stronie www mapę. Oczekują na Ciebie na niej miejscowe skupy zużytego oleju. Zanim postawisz zajrzeć wyszukaną instytucję - skontaktuj się z jej ludźmi, żeby poznać dokładne ceny dodatkowo dowiedzieć się, w których porach jest dostępna dla tutejszych klientów.

Sprawdź inne nasze miasta

Skup oleju przepracowanego w Krzeszowicach
Skup oleju przepracowanego w Śremie
Skup oleju przepracowanego w Starachowicach
Skup oleju przepracowanego w Bukownie
Skup oleju przepracowanego w Gryficach

Znajdź najlepszą cenę

Bezpłatnie porównamy ceny w całej okolicy i przedstawimy Ci najlepszą z nich.