Porównaj oferty skupu w 62 firmach

Porównaj ceny w okolicy

Szukasz skupu ? Porównaj ceny w 15 minut. Zacznij od wpisania przybliżonej ilości, a my porównamy ceny i znajdziemy tą najlepszą.

Wyceń telefonicznie: 732 080 220
oleju

Skup oleju przepracowanego Jastrzębie-Zdrój

Olej przepracowany ceny Jastrzębie-Zdrój - cenniki odbioru, skupu i utylizacji oleju w Jastrzębiu-Zdroju

Przekonaj się, jakie są kwoty oferowane za przepracowany olej w Jastrzębiu-Zdroju.

Aktualne ceny na listopad 2023

Rodzaj oleju:

Cena w skupie:

Przepracowany olej silnikowyod 0,30 zł netto/kg
Przepracowany olej hydraulicznyod 0,32 zł netto/kg
Przepracowany olej turbinowyod 0,31 zł netto/kg
Przepracowany olej maszynowyod 0,30 zł netto/kg
Przepracowany olej zanieczyszczonyDo indywidualnej wyceny

Miejsca, w jakich zezwala się wyprzedać przepracowany olej w miejscowości Jastrzębie-Zdrój. Ważne informacje o działalności i nie tylko.

Przepracowany olej może występować pod różnorakimi postaciami plus większą spośród nich można sprzedać na skupach, które funkcjonują w Jastrzębiu-Zdroju bądź okolicach tego świetnego miasteczka. Olej przepracowany może wywodzić się spośród zakładów mechanicznych, lokali gastronomicznych (pubów, restauracji, knajp i tym podobne.) także wielu odmiennych pomieszczeń, w jakich wykorzystuje się tego gatunku substancje. Tego gatunku surowiec zapewne może być szkodliwy dla otoczenia. Zatem należałoby przypilnować, by jego odbiorem zajęła się fachowa oraz rzetelna firma.

Ceny za przepracowany oraz wykorzystany olej gastronomiczny, samochodowy dodatkowo nie tylko. Ile otrzymasz, jeśli odsprzedasz go w Jastrzębiu-Zdroju?

Konkretne kosztorysy są zależne od dużej ilości elementów, dlatego niełatwo użyczyć konkretnej odp na zapytanie o dokładne zarobki płynące ze sprzedaży zbytecznego już oleju. Wielekroć nalicza się je od wszystkiego sprzedanego litra. Finalnie olej określany przepracowanym może zatem być skupowany za kilka, naście albo kilkadziesiąt groszy za każdy litr roztworu. Po więcej informacji zachęcamy do zaznajomienia się z dołączoną na tejże stronie internetowej tabelą średnich cen. Oraz jeśli potrzebujesz poznać poszczególne opłaty – skontaktuj się zwyczajnie ze skupem, jaki pracuje również utylizuje olej w Twojej okolicy.

W jakich miejscach z Jastrzębia-Zdroju funkcjonują firmy zajmujące się skupem, odbiorem plus utylizowaniem oleju przepracowanego?

Jeżeli zależy Tobie na zapoznaniu konkretnych lokalizacji takiego rodzaju zakładów - bezwarunkowo zobacz znajdującą się na tejże stronie mapkę. Wyczekują na Ciebie na niej tutejsze skupy wykorzystanego oleju. Zanim postawisz zajrzeć wybraną spółkę - skontaktuj się z jej pracownikami, żeby poznać określone stawki plus dowiedzieć się, w jakich godzinach jest dostępna dla swoich klientów.

Znajdź najlepszą cenę

Bezpłatnie porównamy ceny w całej okolicy i przedstawimy Ci najlepszą z nich.