Porównaj oferty skupu w 62 firmach

Porównaj ceny w okolicy

Szukasz skupu ? Porównaj ceny w 15 minut. Zacznij od wpisania przybliżonej ilości, a my porównamy ceny i znajdziemy tą najlepszą.

Wyceń telefonicznie: 732 102 948
oleju

Skup oleju przepracowanego Gliwice

Olej przepracowany ceny Gliwice - cenniki odbioru, skupu i utylizacji oleju w Gliwicach

Przekonaj się, jakie są kwoty oferowane za przepracowany olej w Gliwicach.

Aktualne ceny na listopad 2023

Rodzaj oleju:

Cena w skupie:

Przepracowany olej silnikowyod 0,30 zł netto/kg
Przepracowany olej hydraulicznyod 0,32 zł netto/kg
Przepracowany olej turbinowyod 0,31 zł netto/kg
Przepracowany olej maszynowyod 0,30 zł netto/kg
Przepracowany olej zanieczyszczonyDo indywidualnej wyceny

Znajdź najlepszą cenę

Bezpłatnie porównamy ceny w całej okolicy i przedstawimy Ci najlepszą z nich.

Miejsca, w których zezwala się sprzedać przepracowany olej w mieście Gliwice. Ważne informacje o działalności i nie tylko.

Przepracowany olej może być pod różnorakimi formami dodatkowo większą spośród nich wolno odsprzedać na skupach, które funkcjonują w Gliwicach bądź okolicach tego pięknego miasteczka. Olej przepracowany może pochodzić spośród zakładów mechanicznych, punktów gastronomicznych (barów, restauracji, knajp itp.) dodatkowo niemało różnych pomieszczeń, w jakich używa się takiego gatunku substancje. Takiego rodzaju materiał może być zabójczy dla otoczenia. Dlatego należałoby dopatrzyć, aby jego odbiorem zajęła się wyspecjalizowana także kompetentna jednostka.

Ceny za przepracowany i niepotrzebny olej kucharski, automobilowy dodatkowo nie tylko. Ile otrzymasz, jeśli sprzedasz go w Gliwicach?

Konkretne szacunki zależą od dużej ilości składników, zatem niełatwo udzielić informacji konkretnej odp na pytanie o faktyczne wpływy wynikające z odsprzedaży zużytego już oleju. Najczęściej nalicza się je od wszystkiego przehandlowanego litra. Ostatecznie olej określany przepracowanym może zatem być skupowany za parę, naście bądź kilkadziesiąt grosików za każdy litr substancji. Po więcej wskazówek zachęcamy do zapoznania się z dodaną na tej stronie internetowej tabelą szacowanych cen. A jeżeli chcesz zapoznać konkretne kwoty – skontaktuj się bezpośrednio ze skupem, jaki pracuje również utylizuje olej w Twoim sąsiedztwie.

W jakich miejscach z Gliwic wykonują swoją pracę spółki zajmujące się zakupem, odbiorem również utylizowaniem oleju przepracowanego?

Jeśli zależy Ci na zapoznaniu szczegółowych pozycji tego typu zakładów - bezapelacyjnie zweryfikuj znajdującą się na tej stronie www mapkę. Wyczekują na Ciebie na niej miejscowe skupy zużytego oleju. Zanim postawisz zajrzeć konkretną firmę - skontaktuj się z jej ludźmi, żeby zaznajomić szczegółowe stawki dodatkowo dowiedzieć się, w których godzinach jest otwarta dla miejscowych klientów.

Znajdź najlepszą cenę

Bezpłatnie porównamy ceny w całej okolicy i przedstawimy Ci najlepszą z nich.