Porównaj oferty skupu w 62 firmach

Porównaj ceny w okolicy

Szukasz skupu ? Porównaj ceny w 15 minut. Zacznij od wpisania przybliżonej ilości, a my porównamy ceny i znajdziemy tą najlepszą.

palet

Skup palet Starachowice

Palety ceny Starachowice - skupy euro palet cennik w Starachowicach

Zapoznaj się z cenami palet skupowanych przez firmy z Starachowic.

Rodzaj palety:

Cena w skupie:

Paleta EUR15,00 – 20,00  zł
Paleta EUR (uszkodzona)9,00 – 14,00 zł
Paleta EUR (II klasa)8,00 – 14,00 zł
Paleta EUR (II klasa - uszkodzona)5,00 – 10,00 zł
Paleta MIX3,00 – 5,00 zł

Porównaj ceny w 132 firmach

Bezpłatnie porównamy ceny w całej okolicy i przedstawimy Ci najlepszą z nich.

Znajdź najlepszą cenę

Bezpłatnie porównamy ceny w całej okolicy i przedstawimy Ci najlepszą z nich.

style="display:block" data-ad-client="ca-pub-2240600407079782" data-ad-slot="7141525204" data-ad-format="auto" data-full-width-responsive="true">

Sprzedaj euro palety w Starachowicach i odbierz dodatkowe pieniądze

Palety to elementy podstawowego wyposażenia dużej liczby instytucji funkcjonujących w Starachowicach, w całym woj. świętokrzyskim, a też na regionie całej Polski. Tego właśnie wariantu wyroby wykorzystuje się w celu transportowania różnorodnych ciężarów. Zatem z ich wartości korzystają firmy komunikacyjne, logistyczne i trudniące się fabrykacją, jak również sprzedażą. Palety mogą być wyprodukowane z drewna, płyty, a nawet specjalistycznego surowca. Ich właściwa konstrukcja przyzwala na dostarczanie rozmaitych półproduktów, w tym: artykułów spożywczych, produktów mechanicznych, ubrań, materiałów oraz dużo innych. Palety są niezwykle odporne, dlatego radzą sobie choćby z bardzo wymagającymi bagażami. Jednocześnie są przystosowane bezpośrednio do eksploatacji przy pomocy wózków widłowych i z swobodą mieszczą się na samochodach zajmujących się dostawą, a także ciężarowych. Skup palet z miasta Starachowic zajmują się kupowaniem tego rodzaju materiałów - także w hurcie, jak i w samych sztukach. Często przyjmują pełnowartościowe moduły, bez uszkodzeń i rozwarstwień. Masz w posiadaniu palety, które planujesz upłynnić? Już dziś sprawdź daną na tejże witrynie mapkę Starachowic, by wyszukać skup palet z Twojej okolicy. Planujesz zaczerpnąć info, ile zyskasz na ich odsprzedaży? Sprawdź przeciętne wartości oferowane za palety w tym rejonie.

Znajdź najlepszą cenę

Bezpłatnie porównamy ceny w całej okolicy i przedstawimy Ci najlepszą z nich.

Generated by MPG