Porównaj oferty skupu w 62 firmach

Porównaj ceny w okolicy

Szukasz skupu ? Porównaj ceny w 15 minut. Zacznij od wpisania przybliżonej ilości, a my porównamy ceny i znajdziemy tą najlepszą.

Wyceń telefonicznie: 732 080 220
oleju

Skup oleju przepracowanego Żary

Olej przepracowany ceny Żary - cenniki odbioru, skupu i utylizacji oleju w Żarach

Przekonaj się, jakie są kwoty oferowane za przepracowany olej w Żarach.

Aktualne ceny na czerwiec 2024

Rodzaj oleju:

Cena w skupie:

Przepracowany olej silnikowyod 0,30 zł netto/kg
Przepracowany olej hydraulicznyod 0,32 zł netto/kg
Przepracowany olej turbinowyod 0,31 zł netto/kg
Przepracowany olej maszynowyod 0,30 zł netto/kg
Przepracowany olej zanieczyszczonyDo indywidualnej wyceny

Miejsca, w których można odsprzedać przepracowany olej w mieście Żary. Ważne informacje o działalności i nie tylko.

Przepracowany olej może być pod rozmaitymi formami dodatkowo większą część z nich można sprzedać na skupach, które wykonują swoja pracę w Żarach bądź okolicach tego właśnie doskonałego miasteczka. Olej przepracowany może powstawać z punktów technicznych, punktów gastronomicznych (pubów, restauracji, knajp i tym podobne.) też dużo odmiennych pomieszczeń, w których wykorzystuje się takiego typu substancje. Tego gatunku środek może być niebezpieczny dla środowiska. Zatem warto przypilnować, by jego odbiorem zajęła się fachowa dodatkowo specjalna jednostka.

Ceny za przepracowany dodatkowo wykorzystany olej gastronomiczny, samochodowy i nie tylko. Ile uzyskasz, jeżeli spieniężysz go w Żarach?

Konkretne szacunki zależą od wielu składników, zatem niełatwo udzielić jasnej odp na pytanie o konkretne wpływy wynikające z wyprzedaży bezużytecznego już oleju. Wielokrotnie nalicza się je od wszystkiego przekazanego litra. Ostatecznie olej określany przepracowanym może więc być skupowany za parę, naście albo kilkadziesiąt grosików za każdy litr roztworu. Po więcej info zapraszamy do zapoznania się z dodaną na tejże stronie www tablicą szacowanych wartości. I jeżeli planujesz poznać szczegółowe stawki – skontaktuj się osobiście ze skupem, jaki funkcjonuje i utylizuje olej w Twojej okolicy.

W jakich lokalizacjach z Żar wykonują swoją pracę firmy zajmujące się wykupem, odbiorem i utylizowaniem oleju przepracowanego?

Jeżeli zależy Ci na poznaniu konkretnych lokalizacji tego pokroju biznesów - bezwarunkowo zweryfikuj znajdującą się na tejże witrynie internetowej mapkę. Wyczekują na Ciebie na niej pobliskie skupy wykorzystanego oleju. Zanim postawisz odwiedzić konkretną firmę - skontaktuj się z jej ludźmi, by zapoznać określone ceny oraz dowiedzieć się, w jakich porach jest czynna dla miejscowych klientów.

Sprawdź inne nasze miasta

Skup oleju przepracowanego w Bielsku-Białej
Skup oleju przepracowanego w Swarzędzu
Skup oleju przepracowanego w Sanoku
Skup oleju przepracowanego w Częstochowie
Skup oleju przepracowanego w Rybniku

Znajdź najlepszą cenę

Bezpłatnie porównamy ceny w całej okolicy i przedstawimy Ci najlepszą z nich.