Porównaj oferty skupu w 62 firmach

Porównaj ceny w okolicy

Szukasz skupu ? Porównaj ceny w 15 minut. Zacznij od wpisania przybliżonej ilości, a my porównamy ceny i znajdziemy tą najlepszą.

Wyceń telefonicznie: 732 102 948
oleju

Skup oleju przepracowanego Zabrze

Olej przepracowany ceny Zabrze - cenniki odbioru, skupu i utylizacji oleju w Zabrzu

Przekonaj się, jakie są kwoty oferowane za przepracowany olej w Zabrzu.

Aktualne ceny na listopad 2023

Rodzaj oleju:

Cena w skupie:

Przepracowany olej silnikowyod 0,30 zł netto/kg
Przepracowany olej hydraulicznyod 0,32 zł netto/kg
Przepracowany olej turbinowyod 0,31 zł netto/kg
Przepracowany olej maszynowyod 0,30 zł netto/kg
Przepracowany olej zanieczyszczonyDo indywidualnej wyceny

Znajdź najlepszą cenę

Bezpłatnie porównamy ceny w całej okolicy i przedstawimy Ci najlepszą z nich.

Miejsca, w których wolno wyprzedać przepracowany olej w mieście Zabrze. Ważne kwestie o działalności i nie tylko.

Przepracowany olej może występować pod różnorodnymi formami również dużą ilość z nich wolno sprzedać na skupach, które pracują w Zabrzu bądź bliskich okolicach tego właśnie doskonałego miasta. Olej przepracowany może pochodzić z zakładów mechanicznych, punktów gastronomicznych (barów, restauracji, knajp i tym podobne.) dodatkowo dużo różnych pomieszczeń, w jakich stosuje się tego rodzaju substancje. Tego rodzaju surowiec prawdopodobnie może być zabójczy dla otoczenia. Dlatego warto przypilnować, by jego odbiorem zajęła się wyspecjalizowana i doświadczona firma.

Cenniki za przepracowany i wykorzystany olej kucharski, automobilowy a nie tylko. Ile dostaniesz, jeśli spieniężysz go w Zabrzu?

Konkretne szacunki są zależne od dużej ilości elementów, więc trudno udzielić informacji konkretnej odpowiedzi na zapytanie o dokładne wpływy wychodzące z wyprzedaży nieprzydatnego już oleju. Zwłaszcza nalicza się je od wszelkiego sprzedanego litra. Ostatecznie olej nazywany przepracowanym może więc być skupowany za parę, kilkanaście lub kilkadziesiąt grosików za każdy litr substancji. Po więcej informacji zachęcamy do zapoznania się z dodaną na tej stronie tabelką szacowanych stawek. Natomiast jeżeli chcesz poznać szczegółowe ceny – umów się osobiście ze skupem, jaki działa dodatkowo utylizuje olej w Twojej okolicy.

W jakich miejscach z Zabrza wykonują swoją pracę firmy zajmujące się handlem, odbiorem dodatkowo utylizowaniem oleju przepracowanego?

Jeżeli zależy Tobie na poznaniu dokładnych lokalizacji takiego gatunku zakładów - bezapelacyjnie zweryfikuj znajdującą się na tejże stronie mapkę. Oczekują na Ciebie na niej pobliskie skupy wysłużonego oleju. Zanim postawisz zajrzeć wybraną instytucję - skontaktuj się z jej pracownikami, żeby poznać określone stawki oraz dowiedzieć się, w jakich godzinach jest czynna dla tutejszych klientów.

Znajdź najlepszą cenę

Bezpłatnie porównamy ceny w całej okolicy i przedstawimy Ci najlepszą z nich.