Porównaj oferty skupu w 62 firmach

Porównaj ceny w okolicy

Szukasz skupu ? Porównaj ceny w 15 minut. Zacznij od wpisania przybliżonej ilości, a my porównamy ceny i znajdziemy tą najlepszą.

Wyceń telefonicznie: 732 102 948
oleju

Skup oleju przepracowanego Turek

Olej przepracowany ceny Turek - cenniki odbioru, skupu i utylizacji oleju w Turku

Przekonaj się, jakie są kwoty oferowane za przepracowany olej w Turku.

Aktualne ceny na listopad 2023

Rodzaj oleju:

Cena w skupie:

Przepracowany olej silnikowyod 0,30 zł netto/kg
Przepracowany olej hydraulicznyod 0,32 zł netto/kg
Przepracowany olej turbinowyod 0,31 zł netto/kg
Przepracowany olej maszynowyod 0,30 zł netto/kg
Przepracowany olej zanieczyszczonyDo indywidualnej wyceny

Znajdź najlepszą cenę

Bezpłatnie porównamy ceny w całej okolicy i przedstawimy Ci najlepszą z nich.

Miejsca, w których wolno przehandlować przepracowany olej w mieście Turek. Informacje o działalności i nie tylko.

Przepracowany olej może występować pod różnorodnymi postaciami plus dużą ilość z nich wolno sprzedać na skupach, które funkcjonują w Turku albo okolicach tego bajecznego miasteczka. Olej przepracowany może powstawać spośród warsztatów technicznych, lokali gastronomicznych (barów, restauracji, knajp i tym podobne.) także wielu odmiennych pomieszczeń, w jakich wykorzystuje się tego gatunku substancje. Takiego także wariantu materiał zapewne może być kłopotliwy dla otoczenia. Więc warto upilnować, aby jego odbiorem zajęła się wykwalifikowana również doświadczona jednostka.

Ceny za przepracowany dodatkowo niepotrzebny olej kucharski, samochodowy dodatkowo nie tylko. Ile dostaniesz, jeżeli odsprzedasz go w Turku?

Konkretne szacunki zależą od dużej ilości składników, więc trudno zapewnić konkretnej odp na zapytanie o konkretne profity płynące z odsprzedaży bezużytecznego już oleju. Nierzadko nalicza się je od wszelkiego wydanego litra. Finalnie olej zwany przepracowanym może więc być skupowany za parę, kilkanaście bądź kilkadziesiąt groszy za każdy litr roztworu. Po więcej informacji zachęcamy do zaznajomienia się z dodaną na tejże stronie internetowej tablicą średnich cen. Natomiast jeżeli zamierzasz zapoznać określone kwoty – skontaktuj się osobiście ze skupem, który funkcjonuje oraz utylizuje olej w Twoim sąsiedztwie.

W jakich miejscach spośród Turku funkcjonują jednostki zajmujące się skupem, odbiorem dodatkowo utylizowaniem oleju przepracowanego?

Jeśli zależy Ci na zapoznaniu szczegółowych lokalizacji tego typu interesów - koniecznie sprawdź znajdującą się na tejże witrynie www mapkę. Czekają na Ciebie na niej niedalekie skupy wysłużonego oleju. Zanim postawisz odwiedzić konkretną firmę - skontaktuj się z jej pracownikami, by zapoznać określone stawki także dowiedzieć się, w jakich porach jest otwarta dla swoich klientów.

Znajdź najlepszą cenę

Bezpłatnie porównamy ceny w całej okolicy i przedstawimy Ci najlepszą z nich.