Porównaj oferty skupu w 62 firmach

Porównaj ceny w okolicy

Szukasz skupu ? Porównaj ceny w 15 minut. Zacznij od wpisania przybliżonej ilości, a my porównamy ceny i znajdziemy tą najlepszą.

Wyceń telefonicznie: 732 080 220
oleju

Skup oleju przepracowanego Tarnów

Olej przepracowany ceny Tarnów - cenniki odbioru, skupu i utylizacji oleju w Tarnowie

Przekonaj się, jakie są kwoty oferowane za przepracowany olej w Tarnowie.

Aktualne ceny na listopad 2023

Rodzaj oleju:

Cena w skupie:

Przepracowany olej silnikowyod 0,30 zł netto/kg
Przepracowany olej hydraulicznyod 0,32 zł netto/kg
Przepracowany olej turbinowyod 0,31 zł netto/kg
Przepracowany olej maszynowyod 0,30 zł netto/kg
Przepracowany olej zanieczyszczonyDo indywidualnej wyceny

Miejsca, w jakich zezwala się sprzedać przepracowany olej w miejscowości Tarnów. Ważne informacje o działalności i nie tylko.

Przepracowany olej może być dostępny pod różnorodnymi formami oraz dużą ilość spośród nich można sprzedać na skupach, które wykonują swoja pracę w Tarnowie albo bliskich okolicach tego właśnie wspaniałego miasteczka. Olej przepracowany może wywodzić się spośród punktów technicznych, punktów kucharskich (barów, restauracji, knajp i tym podobne.) dodatkowo niemało innych pomieszczeń, w których używa się tego gatunku substancje. Takiego także rodzaju surowiec zapewne może być niekorzystny dla środowiska. Zatem należałoby przypilnować, ażeby jego odbiorem zajęła się wyspecjalizowana i rzetelna firma.

Stawki za przepracowany dodatkowo zużyty olej kucharski, automobilowy również nie tylko. Ile otrzymasz, jeżeli sprzedasz go w Tarnowie?

Konkretne szacunki są zależne od wielu składników, dlatego niełatwo udzielić konkretnej odp na zapytanie o rzeczywiste zarobki wychodzące z odsprzedaży zużytego już oleju. Głównie nalicza się je od każdego spieniężonego litra. Finalnie olej określany przepracowanym może więc być skupowany za kilka, naście ewentualnie kilkadziesiąt grosików za każdy litr roztworu. Po więcej wskazówek nakłaniamy do zaznajomienia się z dołączoną na tej stronie internetowej tabelką średnich cen. I jeżeli pragniesz zapoznać konkretne ceny – skontaktuj się osobiście ze skupem, który funkcjonuje oraz utylizuje olej w Twojej bliskiej okolicy.

W jakich lokalizacjach spośród Tarnowa działają jednostki zajmujące się handlem, odbiorem i utylizowaniem oleju przepracowanego?

Jeśli zależy Ci na zapoznaniu dokładnych lokalizacji tego modelu zakładów - bezapelacyjnie zweryfikuj znajdującą się na tejże witrynie www mapkę. Wyczekują na Ciebie na niej tutejsze skupy wysłużonego oleju. Zanim postawisz zajrzeć wybraną jednostkę - skontaktuj się z jej ludźmi, aby zapoznać precyzyjne kwoty plus dowiedzieć się, w jakich porach jest czynna dla tutejszych klientów.

Znajdź najlepszą cenę

Bezpłatnie porównamy ceny w całej okolicy i przedstawimy Ci najlepszą z nich.