Porównaj oferty skupu w 62 firmach

Porównaj ceny w okolicy

Szukasz skupu ? Porównaj ceny w 15 minut. Zacznij od wpisania przybliżonej ilości, a my porównamy ceny i znajdziemy tą najlepszą.

Wyceń telefonicznie: 732 080 220
oleju

Skup oleju przepracowanego Świnoujście

Olej przepracowany ceny Świnoujście - cenniki odbioru, skupu i utylizacji oleju w Świnoujściu

Przekonaj się, jakie są kwoty oferowane za przepracowany olej w Świnoujściu.

Aktualne ceny na listopad 2023

Rodzaj oleju:

Cena w skupie:

Przepracowany olej silnikowyod 0,30 zł netto/kg
Przepracowany olej hydraulicznyod 0,32 zł netto/kg
Przepracowany olej turbinowyod 0,31 zł netto/kg
Przepracowany olej maszynowyod 0,30 zł netto/kg
Przepracowany olej zanieczyszczonyDo indywidualnej wyceny

Miejsca, w których jest dozwolone odsprzedać przepracowany olej w miejscowości Świnoujście. Ważne kwestie o działalności i nie tylko.

Przepracowany olej może być dostępny pod różnorodnymi formami również większą spośród nich wolno oddać na skupach, które działają w Świnoujściu albo bliskich okolicach tego miłego miasta. Olej przepracowany może wywodzić się spośród warsztatów mechanicznych, lokali gastronomicznych (barów, restauracji, knajp itp.) dodatkowo dużo różnych miejsc, w jakich stosuje się takiego typu substancje. Tego też rodzaju surowiec prawdopodobnie może być niekorzystny dla środowiska. Dlatego należałoby zadbać, ażeby jego odbiorem zajęła się fachowa plus kompetentna jednostka.

Cenniki za przepracowany dodatkowo wykorzystany olej kucharski, samochodowy również nie tylko. Ile otrzymasz, jeśli przehandlujesz go w Świnoujściu?

Dokładne szacunki zależą od wielu czynników, zatem trudno udostępnić jednoznacznej odpowiedzi na pytanie o dokładne zarobki wychodzące z wyprzedaży zbędnego już oleju. Nierzadko nalicza się je od każdego spieniężonego litra. Ostatecznie olej zwany przepracowanym może zatem być skupowany za parę, naście bądź kilkadziesiąt groszy za każdy litr substancji. Po więcej informacji namawiamy do zaznajomienia się z dodaną na tej stronie tablicą średnich cen. I jeśli planujesz poznać poszczególne ceny – skontaktuj się osobiście ze skupem, jaki pracuje także utylizuje olej w Twojej bliskiej okolicy.

W jakich lokalizacjach z Świnoujścia działają spółki zajmujące się zakupem, odbiorem plus utylizowaniem oleju przepracowanego?

Jeśli zależy Ci na zapoznaniu konkretnych lokalizacji takiego rodzaju interesów - zdecydowanie zobacz znajdującą się na tej witrynie internetowej mapkę. Czekają na Ciebie na niej niedalekie skupy zużytego oleju. Zanim postawisz odwiedzić konkretną jednostkę - skontaktuj się z jej ludźmi, by zapoznać precyzyjne kwoty również dowiedzieć się, w których godzinach jest dostępna dla tutejszych klientów.

Znajdź najlepszą cenę

Bezpłatnie porównamy ceny w całej okolicy i przedstawimy Ci najlepszą z nich.