Porównaj oferty skupu w 62 firmach

Porównaj ceny w okolicy

Szukasz skupu ? Porównaj ceny w 15 minut. Zacznij od wpisania przybliżonej ilości, a my porównamy ceny i znajdziemy tą najlepszą.

Wyceń telefonicznie: 732 080 220
oleju

Skup oleju przepracowanego Strzegom

Olej przepracowany ceny Strzegom - cenniki odbioru, skupu i utylizacji oleju w Strzegomiu

Przekonaj się, jakie są kwoty oferowane za przepracowany olej w Strzegomiu.

Aktualne ceny na listopad 2023

Rodzaj oleju:

Cena w skupie:

Przepracowany olej silnikowyod 0,30 zł netto/kg
Przepracowany olej hydraulicznyod 0,32 zł netto/kg
Przepracowany olej turbinowyod 0,31 zł netto/kg
Przepracowany olej maszynowyod 0,30 zł netto/kg
Przepracowany olej zanieczyszczonyDo indywidualnej wyceny

Miejsca, w których jest dozwolone wysprzedać przepracowany olej w mieście Strzegom. Ważne kwestie o działalności i nie tylko.

Przepracowany olej może występować pod różnymi formami oraz dużą ilość z nich można sprzedać na skupach, które funkcjonują w Strzegomiu albo bliskich okolicach tego właśnie przepięknego miasteczka. Olej przepracowany może powstawać spośród punktów technicznych, punktów gastronomicznych (barów, restauracji, knajp itp.) dodatkowo wielu innych pomieszczeń, w jakich wykorzystuje się tego typu substancje. Takiego typu materiał prawdopodobnie może być niekorzystny dla środowiska. Więc należałoby zadbać, ażeby jego odbiorem zajęła się wyspecjalizowana plus kompetentna jednostka.

Stawki za przepracowany dodatkowo niepotrzebny olej kucharski, samochodowy również nie tylko. Ile zdobędziesz, jeżeli odsprzedasz go w Strzegomiu?

Konkretne kosztorysy są zależne od dużej ilości czynników, więc ciężko dać konkretnej odpowiedzi na pytanie o konkretne profity płynące z odsprzedaży nieprzydatnego już oleju. Regularnie nalicza się je od każdego wydanego litra. Ostatecznie olej zwany przepracowanym może zatem być skupowany za parę, kilkanaście ewentualnie kilkadziesiąt groszy za każdy litr substancji. Po więcej info namawiamy do zaznajomienia się z dodaną na tej stronie tabelą szacowanych wartości. Oraz jeżeli chcesz przyswoić konkretne kwoty – umów się osobiście ze skupem, który funkcjonuje plus utylizuje olej w Twoim sąsiedztwie.

W jakich lokalizacjach spośród Strzegomia wykonują swoją pracę spółki zajmujące się handlem, odbiorem dodatkowo utylizowaniem oleju przepracowanego?

Jeżeli zależy Tobie na zapoznaniu konkretnych pozycji tego wariantu zakładów - zdecydowanie zobacz znajdującą się na tej stronie mapkę. Czekają na Ciebie na niej bliskie skupy wysłużonego oleju. Zanim postawisz zajrzeć wybraną spółkę - skontaktuj się z jej pracownikami, by przyswoić określone kwoty także dowiedzieć się, w jakich godzinach jest czynna dla swoich klientów.

Znajdź najlepszą cenę

Bezpłatnie porównamy ceny w całej okolicy i przedstawimy Ci najlepszą z nich.