Porównaj oferty skupu w 62 firmach

Porównaj ceny w okolicy

Szukasz skupu ? Porównaj ceny w 15 minut. Zacznij od wpisania przybliżonej ilości, a my porównamy ceny i znajdziemy tą najlepszą.

Wyceń telefonicznie: 732 080 220
oleju

Skup oleju przepracowanego Stalowa Wola

Olej przepracowany ceny Stalowa Wola - cenniki odbioru, skupu i utylizacji oleju w Stalowej Woli

Przekonaj się, jakie są kwoty oferowane za przepracowany olej w Stalowej Woli.

Aktualne ceny na czerwiec 2024

Rodzaj oleju:

Cena w skupie:

Przepracowany olej silnikowyod 0,30 zł netto/kg
Przepracowany olej hydraulicznyod 0,32 zł netto/kg
Przepracowany olej turbinowyod 0,31 zł netto/kg
Przepracowany olej maszynowyod 0,30 zł netto/kg
Przepracowany olej zanieczyszczonyDo indywidualnej wyceny

Miejsca, w jakich jest dozwolone zbyć przepracowany olej w miejscowości Stalowa Wola. Informacje o działalności i nie tylko.

Przepracowany olej może być pod różnorakimi formami i większą spośród nich wolno oddać na skupach, które funkcjonują w Stalowej Woli bądź bliskich okolicach tego malowniczego miasta. Olej przepracowany może pochodzić spośród punktów mechanicznych, punktów gastronomicznych (barów, restauracji, knajp i tym podobne.) oraz wielu różnych miejsc, w jakich stosuje się takiego gatunku substancje. Takiego także typu surowiec prawdopodobnie może być szkodliwy dla otoczenia. Więc należałoby dojrzeć, by jego odbiorem zajęła się wykwalifikowana plus specjalna jednostka.

Cenniki za przepracowany i niepotrzebny olej kucharski, samochodowy a nie tylko. Ile dostaniesz, jeżeli przehandlujesz go w Stalowej Woli?

Konkretne szacunki są zależne od wielu elementów, dlatego ciężko info konkretnej odp na pytanie o faktyczne profity pochodzące z wyprzedaży zbędnego już oleju. Systematycznie nalicza się je od wszelkiego oddanego litra. Ostatecznie olej nazywany przepracowanym może więc być skupowany za kilka, kilkanaście ewentualnie kilkadziesiąt grosików za każdy litr substancji. Po więcej wskazówek zapraszamy do zaznajomienia się z dodaną na tej stronie www tablicą średnich wartości. A jeżeli potrzebujesz przyswoić szczegółowe kwoty – skontaktuj się bezpośrednio ze skupem, jaki funkcjonuje i utylizuje olej w Twojej bliskiej okolicy.

W jakich lokalizacjach spośród Stalowej Woli wykonują swoją pracę jednostki zajmujące się handlem, odbiorem także utylizowaniem oleju przepracowanego?

Jeśli zależy Tobie na zapoznaniu dokładnych pozycji takiego typu interesów - nieodwołalnie zweryfikuj znajdującą się na tejże witrynie www mapę. Oczekują na Ciebie na niej bliskie skupy wykorzystanego oleju. Zanim postawisz odwiedzić wyszukaną jednostkę - skontaktuj się z jej ludźmi, żeby poznać określone stawki plus dowiedzieć się, w jakich godzinach jest czynna dla swoich klientów.

Sprawdź inne nasze miasta

Skup oleju przepracowanego w Skawinie
Skup oleju przepracowanego w Ostrowie Mazowieckiej
Skup oleju przepracowanego w Świebodzinie
Skup oleju przepracowanego w Gryfinie
Skup oleju przepracowanego w Myślenicach

Znajdź najlepszą cenę

Bezpłatnie porównamy ceny w całej okolicy i przedstawimy Ci najlepszą z nich.