Porównaj oferty skupu w 62 firmach

Porównaj ceny w okolicy

Szukasz skupu ? Porównaj ceny w 15 minut. Zacznij od wpisania przybliżonej ilości, a my porównamy ceny i znajdziemy tą najlepszą.

Wyceń telefonicznie: 732 102 948
oleju

Skup oleju przepracowanego Skarżysko-Kamienna

Olej przepracowany ceny Skarżysko-Kamienna - cenniki odbioru, skupu i utylizacji oleju w Skarżysku-Kamiennej

Przekonaj się, jakie są kwoty oferowane za przepracowany olej w Skarżysku-Kamiennej.

Aktualne ceny na Wrzesień 2023

Rodzaj oleju:

Cena w skupie:

Przepracowany olej silnikowyod 0,30 zł netto/kg
Przepracowany olej hydraulicznyod 0,32 zł netto/kg
Przepracowany olej turbinowyod 0,31 zł netto/kg
Przepracowany olej maszynowyod 0,30 zł netto/kg
Przepracowany olej zanieczyszczonyDo indywidualnej wyceny

Znajdź najlepszą cenę

Bezpłatnie porównamy ceny w całej okolicy i przedstawimy Ci najlepszą z nich.

Miejsca, w których zezwala się wysprzedać przepracowany olej w mieście Skarżysko-Kamienna. Ważne kwestie o działalności i nie tylko.

Przepracowany olej może występować pod przeróżnymi formami także dużą ilość spośród nich można sprzedać na skupach, które działają w Skarżysku-Kamiennej bądź sąsiednich okolicach tego właśnie niesamowitego miasta. Olej przepracowany może wywodzić się z warsztatów technicznych, punktów kucharskich (pubów, restauracji, knajp i tym podobne.) oraz niemało innych pomieszczeń, w których zużywa się takiego typu substancje. Takiego typu materiał zapewne może być szkodliwy dla środowiska. Dlatego należałoby przypilnować, ażeby jego odbiorem zajęła się wyspecjalizowana również rzetelna jednostka.

Stawki za przepracowany również niepotrzebny olej gastronomiczny, samochodowy także nie tylko. Ile otrzymasz, jeśli przehandlujesz go w Skarżysku-Kamiennej?

Dokładne szacunki zależą od dużej ilości czynników, dlatego niełatwo udostępnić konkretnej odp na zapytanie o konkretne profity wynikające z odsprzedaży bezużytecznego już oleju. Zwłaszcza nalicza się je od każdego sprzedanego litra. Ostatecznie olej zwany przepracowanym może więc być skupowany za kilka, naście albo kilkadziesiąt groszy za każdy litr roztworu. Po więcej informacji zachęcamy do zaznajomienia się z dodaną na tej stronie tablicą średnich wartości. Oraz jeśli pragniesz przyswoić określone ceny – skontaktuj się osobiście ze skupem, który funkcjonuje także utylizuje olej w Twojej bliskiej okolicy.

W jakich lokalizacjach z Skarżyska-Kamiennej wykonują swoją pracę jednostki zajmujące się obrotem, odbiorem i utylizowaniem oleju przepracowanego?

Jeśli zależy Tobie na zapoznaniu szczegółowych pozycji tego modelu zakładów - obowiązkowo zobacz znajdującą się na tej stronie www mapę. Wyczekują na Ciebie na niej pobliskie skupy wykorzystanego oleju. Zanim postawisz odwiedzić wyszukaną jednostkę - skontaktuj się z jej pracownikami, by przyswoić dokładne stawki dodatkowo dowiedzieć się, w których godzinach jest czynna dla tutejszych klientów.

Znajdź najlepszą cenę

Bezpłatnie porównamy ceny w całej okolicy i przedstawimy Ci najlepszą z nich.