Porównaj oferty skupu w 62 firmach

Porównaj ceny w okolicy

Szukasz skupu ? Porównaj ceny w 15 minut. Zacznij od wpisania przybliżonej ilości, a my porównamy ceny i znajdziemy tą najlepszą.

Wyceń telefonicznie: 732 080 220
oleju

Skup oleju przepracowanego Rogoźno

Olej przepracowany ceny Rogoźno - cenniki odbioru, skupu i utylizacji oleju w Rogoźnie

Przekonaj się, jakie są kwoty oferowane za przepracowany olej w Rogoźnie.

Aktualne ceny na listopad 2023

Rodzaj oleju:

Cena w skupie:

Przepracowany olej silnikowyod 0,30 zł netto/kg
Przepracowany olej hydraulicznyod 0,32 zł netto/kg
Przepracowany olej turbinowyod 0,31 zł netto/kg
Przepracowany olej maszynowyod 0,30 zł netto/kg
Przepracowany olej zanieczyszczonyDo indywidualnej wyceny

Miejsca, w których zezwala się sprzedać przepracowany olej w mieście Rogoźno. Informacje o działalności i nie tylko.

Przepracowany olej może być pod różnorakimi formami oraz większą z nich można odsprzedać na skupach, które funkcjonują w Rogoźnie bądź sąsiednich okolicach tego właśnie wspaniałego miasta. Olej przepracowany może powstawać spośród warsztatów mechanicznych, punktów kucharskich (barów, restauracji, knajp i tym podobne.) i sporo innych miejsc, w jakich korzysta się takiego gatunku substancje. Tego pokroju surowiec zapewne może być niekorzystny dla otoczenia. Zatem należałoby dojrzeć, by jego odbiorem zajęła się wyspecjalizowana plus doświadczona firma.

Ceny za przepracowany również niepotrzebny olej kucharski, automobilowy i nie tylko. Ile zyskasz, jeśli odsprzedasz go w Rogoźnie?

Dokładne szacunki zależą od wielu składników, dlatego trudno dać jasnej odp na pytanie o konkretne przychody wynikające z odsprzedaży bezwartościowego już oleju. Niejednokrotnie nalicza się je od wszelkiego spieniężonego litra. Finalnie olej określany przepracowanym może zatem być skupowany za kilka, kilkanaście bądź kilkadziesiąt grosików za każdy litr substancji. Po więcej informacji namawiamy do zaznajomienia się z dołączoną na tejże stronie www tabelą szacowanych stawek. A jeśli chcesz zapoznać określone ceny – skontaktuj się osobiście ze skupem, który działa plus utylizuje olej w Twojej okolicy.

W jakich miejscach spośród Rogoźna wykonują swoją pracę firmy zajmujące się skupem, odbiorem oraz utylizowaniem oleju przepracowanego?

Jeśli zależy Ci na zapoznaniu konkretnych lokalizacji tego pokroju biznesów - koniecznie sprawdź znajdującą się na tejże stronie internetowej mapkę. Czekają na Ciebie na niej lokalne skupy wysłużonego oleju. Zanim postawisz zajrzeć konkretną instytucję - skontaktuj się z jej pracownikami, by poznać szczegółowe ceny również dowiedzieć się, w jakich porach jest otwarta dla swoich klientów.

Znajdź najlepszą cenę

Bezpłatnie porównamy ceny w całej okolicy i przedstawimy Ci najlepszą z nich.